Zarafeti öne çıkartan minimal tasarımlarıyla mücevher tutkunlarının favori markaları arasında yer alan ECCE, Anneler Günü’nü en zarif ve fonksiyonel ürünleriyle kutluyor. İlk mağazasını GalataPort’ta açan ECCE, tüm mücevher düşkünü anneleri bekliyor. Her biri ayrı zariflikteki annelere özel, ışıl ışıl parıldayan ECCE mücevherleri Anneler Günü’nde hediye alternatiflerinde öne çıkıyor.

Fonksiyonel tasarımları ile göz dolduran ECCE, isimli küpelerinden sonra şimdi de ‘MOM’ yazılı annelere özel tasarlanan küpesi ile dikkat çekiyor. İster ‘MOM’ yazılı, ister annenizin kendi ismi yazılı bu küpe Anneler Günü’nün favori tercihleri arasında yer alıyor. İstenildiği zaman yazılı parça çıkartılıp, pırlantalı halka küpe olarak da kullanılabilen bu küpe, annelerin çok hoşuna gidecek…

Güler yüzlü ve aşk dolu annelere
‘Her anne evladının yıldızıdır’, işte bu sebeple ECCE’nin kendi logosuna ait ‘Happy Star Heart’ koleksiyonundaki şövalye yüzük tam da annelere göre. Her türlü zorluğa göğüs gelen, güler yüzlü ve aşk dolu annelere özel yüzük, kolye, küpe ve bilezikten oluşan ‘Happy Star Heart’ koleksiyonu oldukça anlamlı… Yıldız kolları ve orta noktası pırlantalı kalplerden oluşan bu tasarım annelere duygusal anlar yaşatacak.

‘ECCE Mücevher Kutusu’ valizlerin vazgeçilmezi olacak
Mücevher seçiminde kararsız kalanlar için ise ‘Mücevher Kutusu’ en özel seçenek. Düzenli ve korumacı annelerin, mücevherlerini kendileri kadar özel bir kutuda, özenle saklayabilecekleri ‘Mücevher Kutusu’ yaz tatillerinin yaklaştığı bu günlerde valizlerin vazgeçilmezi olacak.

ECCE, GalataPort’ta
İlk mağazasını GalataPort’ta açan ECCE, mücevher düşkünü ECCE kadınlarını ağırlamaya devam ediyor. ECCE’nin iyi hissettiren diğer tasarımlarına www.eccediamonds.com adresinden ya da GalataPort ECCE mağazasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca, tüm Beymen mağazalarından da dilediğiniz tasarıma sahip olabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"