Çiçeğe dair her şey yılbaşı konseptiyle Akmerkez’de… Rengarenk çiçeklere ev sahipliği yapacak Akmerkez; kendini şımartmak, ruhunu doyurmak ve sevdiklerini mutlu etmek isteyen herkesi Floral Fest’e bekliyor. Doğanın eşsiz kokularını şehrin merkezine taşıyacak festival, 14-18 Aralık tarihlerinde Akmerkez’de olacak. Yılbaşı konseptiyle hazırlanan birbirinden özel buketlerin, çiçekli lezzetlerin, çeşitli atölyelerin ve çok daha fazlasının yer alacağı bu rengarenk festival beş gün boyunca ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Akmerkez, doğanın en güzel kokulu çiçeklerini özel tasarımlarla 14-18 Aralık tarihleri arasında FloralFest’te bir araya getiriyor. Zarif çiçek tasarımları, özel tasarım çiçek aranjmanları ve enstalasyonlar, yemyeşil bitkiler ve bitki aksesuarları, yılbaşı temalı ev tekstili ürünleri ve aksesuarlar, özel tasarım takılar, doğal ve temiz içerikli ürünler ve çok daha fazlasının ziyaretçiler ile buluşacağı festivalde misafirler birbirinden keyifli atölyelere katılma şansı da bulacak.

Atelier Ru, Aylin Homeland, Bag’n Love, Casa Florista Flowers, Cheese&Delicious, Cocodema, Çini Günlükleri, Duuz, Eflatunname, Elem Atelier, Fit&Fresh, Gazebo, Gelişi Güzel Co, Green Take Away, IGM Ceramic, İnmensa, Josellini, K-Andle, Lamiaferis Jewelry, Made of Swan, Mellifera Design, Momyscu, Nesrin Sabun Atölyesi, Noverra Glass Studio, Reclo, Se Design, Sığacık Hatırası Latife Doğal Ürünler, Sü Official, T-Brush ve The Pantry en özel ürünlerini Floral Fest misafirlerinin beğenisine sunacak.

Floral Fest’in ilk gününden yılbaşına dek Akmerkez’de sergilenecek yılbaşı ağacı da özel bir anlam taşıyor. Re-clo tarafından üretimden kalan atık parçalar değerlendirilerek hazırlanan yılbaşı ağacı ile gezegenin geleceği için herkese önemli bir rol düştüğü vurgulanıyor ve döngüsel ekonomiye katkı sağlanıyor.

Akmerkez’de yılbaşı alışverişleri eve teslim
Akmerkez Easypoint, Floral Fest’i de kapsayan 15-31 Aralık tarihleri arasında misafirlere kolaylık ve hafiflik dolu bir alışveriş imkanı sunuyor. Akmerkez misafirleri 1.500 TL üzeri yılbaşı alışverişlerinde eve teslim fırsatından yararlanarak ayrıcalıklı alışverişin keyfini yaşayacak.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"