DasDas, tiyatro dolu bir haftaya merhaba diyecek. Prömiyerinden bu yana kapalı gişe oynayan ‘Zengin Mutfağı’nı bu hafta altı temsili ile tiyatroseverlerle buluşturmaya hazırlanan DasDas, sevilen oyunlarının yanı sıra ‘Tilkiler ve Kötü Kalpli İtler’ oyununa ev sahipliği yapacak.

DasDas Sahne yeni haftada prömiyerinden bu yana kapalı gişe oynayan ‘Zengin Mutfağı’nın altı temsili ile tiyatroseverleri sevindirecek. 20, 21, 22 ve 27, 28, 29 Haziran akşamları 20.30’da DasDas Sahne’de oynanacak oyun; Cumhuriyet tarihinde görülmüş en büyük işçi hareketi olan 15-16 Haziran 1970 olaylarının zengin bir ailenin mutfağına yansımasını konu alıyor. Vasıf Öngören imzalı oyunda Şener Şen’e Gizem Ergün, Kutay Sandıkçı, Onay Kaya ve Uğur Arda Başkan’dan oluşan genç bir kadro eşlik ediyor.

DasDas Atölye ‘Yalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet’ ile 22 Haziran akşamı 21.00’de Anadolu Efes Mavi Sahne kapsamında yalnızların sesi olmaya devam edecek. Murat Gülsoy’un aynı adlı romanından Ceren Boz ve Nagihan Gürkan tarafından sahneye uyarlanan oyunda kendini bilmek ve bulmak arasındaki kayboluş hikayesi Mirat’ın ağzından seyirciye aktarılıyor.

Shakespeare’in kült eseri ‘Romeo & Juliet’, Mert Fırat ve Nagihan Gürkan yönetmenliğinde 25 Haziran akşamı 20.30’da DasDas Sahne’de sanatseverlerle buluşacak. Birbirine düşman Capulet ve Montague ailelerinin çocuklarının arasında doğan imkansız aşkı konu alan oyunda Deniz Can Aktaş Romeo’ya, Naz Çağla Irmak ise Juliete hayat veriyor. Bu büyük aşk hikayesinde ikiliye Ayberk Aladar, Barış Gönenen, Başak Kıvılcım Ertanoğlu, Can Avcı, Ceren Boz, Erdem Akakçe, Ertuğrul Gümrükçüoğlu, Hülya Gülşen, Onur Tanyeri, Sinan Gülşen ve Ümit Erlim sahnede eşlik ediyor.

DasDas Atölye bu hafta Anadolu Efes Mavi Sahne kapsamında ‘Tilkiler ve Kötü Kalpli İtler’ oyununa ev sahipliği yapacak. Özden Selim Karadana’nın yazdığı ve yönettiği oyun, Algı Eke’nin tek kişilik performansıyla sahneye taşınıyor. Nadia’nın Halep’ten Aksaray’a, geçmişten yarına uzanan bir yol hikayesini ele alan ‘Tilkiler Ve Kötü Kalpli İtler’, 29 Haziran akşamı 21.00’da masallar ve kabusların karıştığı serüveniyle DasDas Atölye seyircisiyle buluşacak.

Detaylı Program için: www.dasdas.com.tr
Bilet Satış: www.mobilet.com

20 Haziran Pazartesi 20.30 DasDas Sahne Zengin Mutfağı
21 Haziran Salı 20.30 DasDas Sahne Zengin Mutfağı
22 Haziran Çarşamba 20.30 DasDas Sahne Zengin Mutfağı
22 Haziran Çarşamba 21.00 DasDas Atölye Anadolu Efes Mavi Sahne: Yalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet
25 Haziran Cumartesi 20.30 DasDas Sahne Romeo & Juliet
27 Haziran Pazartesi 20.30 DasDas Sahne Zengin Mutfağı
28 Haziran Salı 20.30 DasDas Sahne Zengin Mutfağı
29 Haziran Çarşamba 20.30 DasDas Sahne Zengin Mutfağı
29 Haziran Çarşamba 21.00 DasDas Atölye Anadolu Efes Mavi Sahne: Tilkiler ve Kötü Kalpli İtler

Yorum Gönder

4 × 2 =