Hayata geçireceği sosyal sorumluluk projeleriyle genç kadınlara hayallerini keşfetmeleri ve gerçekleştirmeleri için katkı sağlamayı hedefleyen Elidor, marka elçisi Zeynep Bastık’ın rol aldığı ilk reklam filmini de yayınladı.

Elidor, marka elçisi olarak seçtiği Zeynep Bastık ile hayata geçireceği ürün kampanyaları ve sosyal sorumluluk projeleri için çalışmalara başladı. İkilinin iş birliğinin ilk çalışması olan reklam filmi, her kadının kendi benzersiz özellikleriyle kendi hikayesinin kahramanı olduğunu anlatıyor. “Pembeye Bir De Şimdi Bak” sloganıyla yayına giren filmin yönetmeni Hakan Kemiksiz oldu. İstanbul’da iki gün süren çekimlerde 100’ün üzerinde genç rol aldı.

Elidor Marka Müdürü Özge Onur: “Elidor olarak ürünlerimizle dünyanın farklı ülkelerinde, saçlarının iyi görünmesi ve kendilerini iyi hissetmeleri konusunda birbirinden farklı milyonlarca kadının hayatında yer alıyoruz. Aynı zamanda genç kadınların güçlenmesine katkı sağlamak ve hayatlarında pozitif etki yaratmak için de projeler gerçekleştiriyoruz. Çok yakında marka elçimiz Zeynep Bastık’ın da içinde yer aldığı, eğitim alanında bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçireceğiz.”

Zeynep Bastık: “Elidor ile ürün kampanyalarının yanı sıra genç kadınların hayatlarını şekillendirmelerine, hayallerini keşfetmelerine ve gerçekleştirmelerine katkı sağlayacak bir sosyal sorumluluk projesi üzerinde çalışıyoruz. İlk reklam filmimiz yayına girdi, önümüzdeki günlerde bu projeyi de paylaşacağız. Kadınların güçlenmesi konusunda Elidor ile değerlerimiz ve hayallerimiz ortak.” dedi.

Reklam filmi backstage video: https://we.tl/t-R4xMTGLByD

Reklam Filmi:https://we.tl/t-XDzdgLoCB1

Yorum Gönder

4 × 5 =