Zorlu PSM’de bu hafta, Zorlu PSM’nin 10. Sezon açılış konserinde prömiyerini gerçekleştirerek dinleyicilerin hafızalarına kazınan Fazıl Say, “Hayat Ağacı Süiti” ile 5 Nisan akşamı yeniden Zorlu PSM’de dinleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Fazıl Say’ın piyanosuna son dönemin gelecek vadeden viyolonsel sanatçısı Jamal Aliyev eşlik ederken “Hayat Ağacı Süiti”nin yanı sıra Fazıl Say’ın “Dört Şehir” sonatı ile F. Schubert’in “D. 960 Si Bemol Major Piyano Sonatı” da gecede dinlenebilecek diğer eserler arasında yer alıyor. Öte yandan üretimlerinde elektronik müzik ve geleneksel şarkı yazarlığı arasındaki ayrımı kapatmayı çalışan Kerala Dust, 8 Nisan’da Turkcell Sahnesi’ne geri dönerken, kendine sanatla dolu bir kariyer inşa eden İngiliz bağımsız müzisyen, ressam ve söz yazarı Piers Faccini, 6 Nisan akşamı Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde sahne alıyor. Pek çok bağımsız müzisyene ilham vererek yol açmış Büyük Ev Ablukada, matine ve suare şeklinde gerçekleştirilecek çok sevilen akustik konserleriyle %100 Studio’da dinleyicileriyle buluşmak için gün sayarken, gönüllerde taht kurmuş unutulmaz şarkıları ve güçlü yorumuyla Zuhal Olcay, 3 Nisan Pazartesi akşamı Wings’in katkılarıyla dinleyicilerine buğulu bir konser deneyimi yaşatmak için Zorlu PSM touché’ye geliyor.

WINGS SUNAR: ZUHAL OLCAY // 3 NİSAN // touché // 21.00
Sayısız ödüllerle dolu sinema, dizi ve tiyatro oyunculuğunun yanı sıra “Pervane” “Yine Aşk Var”, “Ankara’da Aşık olmak” gibi gönüllerde taht kurmuş unutulmaz şarkıları ve güçlü yorumuyla Zuhal Olcay, 3 Nisan Pazartesi akşamı Wings’in katkılarıyla dinleyicilerine buğulu bir konser deneyimi yaşatmak için Zorlu PSM touché’ye geliyor.

Kapı Açılış: 19.30
Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları;
Genel Satış: 990,00₺
Yemekli: 2.750,00₺

KÜHEYLAN // 4 NİSAN // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30
Amadeus’un oyun yazarı Peter Shaffer’ın gerçek bir olaydan esinlenerek kurgulayıp kaleme aldığı, Broadway’de 1200 kez sahnelenen Tony ödüllü başyapıtı Küheylan, Barış Erdenk rejisi ile seyircileriyle buluşuyor.

Kapı Açılış: 20.00
Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları:
Sahne Üstü: 595,00₺
1. Kategori Fiyat: 395,00₺
2. Kategori Fiyat: 285,00₺
3. Kategori Fiyat: 175,00₺

YASEMİN SAKALLIOĞLU ‘’DOĞRU KOCA NASIL SEÇİLİR? // 4 NİSAN // TURKCELL SAHNESİ // 21.00
Genç komedyen; aile bağları, kadın erkek ilişkileri ve bu ilişkilerin psikolojik etkilerini çeşitli tiplemelerinden yardım alarak esprili bir dille aktarıyor. Yasemin Sakallıoğlu “Doğru Koca Nasıl Seçilir” isimli oyunu ile Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde seyirciyle buluşuyor. Yasemin Sakallıoğlu’nun sürpriz sahne performansı, kendi yaşamının birbirinden komik hikayeleriyle Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde ilk kez gerçekleşecek tek kişilik gösterisi seyircilerini bekliyor.

Kapı Açılış: 20.00
Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:
VIP: 605,00₺
1. Kategori Fiyat: 495,00₺
2. Kategori Fiyat: 385,00₺
3. Kategori Fiyat: 330,00₺
4. Kategori Fiyat: 275,00₺
5. Kategori Fiyat: 220,00₺

MURAT GÖKÇE A LIVE PROJECT // 4 NİSAN // touché // 21.00
Indie ve alternatif pop müziği, elektronik ve jazzy soundlarla harmanlayan Murat Gökçe, kendi parçalarının yanı sıra 1980’lerden günümüze singer – songwriter ekseninde seçkin eserler ile 4 Nisan’da touché’de. Gitarlarda Efe Eroğlu, bas gitarda Enver Muhamedi, davulda Mertcan Bilgin ve klavyede Barış Mert Peker ile Murat Gökçe a Live Project, touché’de müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatıyor.

Kapı Açılış: 19.30
Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:
Ön Satış: 154,00₺

FAZIL SAY & JAMAL ALIYEV // 5 NİSAN // TURKCELL SAHNESİ // 21.00
Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say 5 Nisan’da Zorlu PSM’de muhteşem bir konserle dinleyici ile buluşacak. Konserde sanatçının Zorlu PSM’nin siparişi üzerine 2021 yılında viyolonsel ve piyano için bestelediği Hayat Ağacı Süiti seslendirilecek. Sanatçının var oluşunda güçlü bir anlam taşıyan değerlerin ve kişilerin; onun yaşamının, anılarının, düşünsel dünyasının içinde büyümesini ve köklenmesini eşsiz melodilerle anlatan “Hayat Ağacı” aynı zamanda Fazıl Say’ın yüzüncü eseri olma özelliğini de taşıyor. Bu özel gecede Fazıl Say’a viyolonsel sanatçısı Jamal Aliyev eşlik edecek. “Hayat Ağacı” eserinin yanı sıra Say’ın Dört Şehir sonatı ve F. Schubert’in D. 960 sibemol major piyano sonatı da gecede dinlenebilecek diğer eserler arasında.

Kapı Açılış: 20.00
Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:
1. Kategori Fiyat: 770,00₺
2. Kategori Fiyat: 660,00₺
3. Kategori Fiyat: 605,00₺
4. Kategori Fiyat: 550,00₺
5. Kategori Fiyat: 440,00₺
6. Kategori Fiyat: 330,00₺

EVLİLİKTEN SAHNELER // 4-6 NİSAN // %100 STUDIO // 20.30
Johan ve Marianne 10.evlilik yıldönümlerini kutlamak üzere olan iki çocuk sahibi mutlu bir çifttir. Her şey her an planlı, her gün olması gerektiği gibidir. Her evli çift gibi bazı sorunlar yaşar, bu sorunları karşılıklı oturup konuşup mantıklı bir şekilde çözüp hayatlarına devam ederler. Ama yavaş yavaş karşılaştıkları sorunları eski yöntemlerle çözemediklerini fark ederler, kurdukları günlük planlar da aynı mükemmellikte işlememektedir. Ne yapacaklar? Gerçeklerle yüzleşebilecekler mi? Bu yüzleşmeyi nasıl karşılayacaklar? “İki insan bir ömür bir arada yaşayabilir mi?” “aile nedir?” “şefkat nedir?” “aşk nedir ne değildir?” sorularına yanıt arayan Ingmar Bergman’ın kült filminden Kayhan Berkin tarafından tiyatroya uyarlanan ve Ece Dizdar, Öner Erkan, Kayhan Berkin, Pınar Göktaş ile Naz Buhşem’in rol aldığı “Evlilikten Sahneler” seyirciyi, bu çiftin başına gelenleri yakından izlemeye davet ediyor.

Kapı Açılış: 20.00
Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları:
1. Kategori Fiyat: 231,00₺
2. Kategori Fiyat: 198,00₺
Öğrenci Fiyat: 110,00₺

KİBRİTİN UCUNDA // 5 NİSAN // %100 STUDIO // 19.00
30’larının başında bir plaza çalışanı olan Kerem, başarı hırsının, çocukluğunun ve küçük bir felaket sonrası ziyarete gelen geçmişinin gölgesinde, kendiyle uzun ve derin bir hesaplaşmaya girişir. Kafasının içinden gelen seslere engel olmaya bıraktığı o soğuk İstanbul akşamında tüm çocukluğu kar taneleri gibi yerlere dökülür. Kerem’in hayatı o gece bir kibritin ucunda.

Zorlu PSM Prodüksiyonu’nun T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın maddi katkılarıyla tiyatro sahnelerine kazandırdığı, Murat Mahmutyazıcıoğlu’nun yazdığı Kayhan Berkin’in yönettiği, Rıza Kocaoğlu’nun oynadığı Kibritin Ucunda, sezon boyunca %100 Studio’da izleyicisiyle buluşuyor.

Kapı Açılış: 18.30
Etkinlik: 19.00

Bilet Fiyatları:
Genel Satış: 231,00₺
Öğrenci: 110,00₺

SİDİKLİ KASABASI MÜZİKALİ // 5 NİSAN // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30
Tony Ödüllü Broadway müzikali “Sidikli Kasabası Müzikali” 27 kişilik kadrosuyla sezon boyunca Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde. Greg Kotis ve Mark Hollman’ın kaleme aldığı müzikali Kayhan Berkin yönetiyor. Settar Tanrıöğen ve Füsun Demirel gibi isimleri bir araya getiren müzikalde aynı zamanda İstanbul Devlet Opera ve Balesi Şefi Murat Kodallı önderliğinde canlı orkestra da yer almakta.

Dünyanın kuraklıkla boğuştuğu bir dönemde; halkın tuvalete girmesi de özel bir şirket denetimiyle gerçekleşmektedir. Tuvalete girmek için parası olmayanlar ise Sidikli Kasabası’na gönderilmekte ve bir daha geri dönmemektedir. Bu tuhaf “sistem”e başkaldırının başlaması ise sadece bir aşk kıvılcımına bakar. Yapımını MON’un üstlendiği müzikal; yepyeni bir yorumla sanatseverlerle buluşmaya devam ediyor.

Kapı Açılış: 20.00
Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları:
1. Kategori: 370,00₺
2. Kategori: 280,00₺

MUSTAFA SAĞIR- BENİM BURADA NE İŞİM VAR // 5 NİSAN // touché // 21.00
Einstein ‘ön yargıyı parçalamak atomu parçalamaktan daha zor’ der. Taze baba komedyenimiz Mustafa Sağır’a göre ise küçük kızını uyutmak her şeyden zor. Beş yıldır çeşitli kültür sanat mekanlarında stand-up icra eden Mustafa Sağır tek kişilik gösterisi Benim Burda Ne İşim Var? ile 5 Nisan’da touché’de sahne alıyor.

Kapı Açılış: 20.00
Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:
Genel Satış: 121,00₺

PIERS FACCINI // 6 NİSAN // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 21.00
“A Storm is Going to Come”, “Dunya”, “Firefly” gibi şarkılarıyla çalma listelerimizdeki dingin limanımız Piers Faccini, yedinci stüdyo albümü Shapes of the Fall ile Güney Avrupa ile Yakın Doğu ve Afrika arasında köprü kurarak, yüzyıllar boyunca Akdeniz kıyılarında uzun süredir duyulan kültürler arası diyalogları sürdürme tutkusunun peşinden gidiyor. Kendine sanatla dolu bir kariyer inşa eden İngiliz bağımsız müzisyen, ressam ve söz yazarı Piers Faccini, 6 Nisan akşamı Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’ne geliyor.

Kapı Açılış: 20.00
Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:
1.Kategori: 319,00₺
2.Kategori: 264,00₺
3.Kategori: 220,00₺

LOKALİZE: BİRKAN NASUHOĞLU // 7 NİSAN // %100 STUDIO // 21.00
Birkan Nasuhoğlu, 2017 yılında yayınladığı Varsa Yoksa parçasıyla başladığı solo kariyerinde ‘folk’ müziğinden izler taşıyan güçlü şarkı sözleri ve besteleriyle ön plana çıktı. Bi’ Fazla, Anlat Ona, Diken gibi milyonlarca dinlenmeye ulaşan parçaların sahibi olan müzisyen; Gökhan Türkmen, Elçin Orçun, Dilhan Şeşen gibi başarılı isimlerle de ortak çalışmalar yayınladı. Nasuhoğlu; şarkı sözlerinde olduğu gibi kayıt sürecinde de müziğinin olabildiğince samimi ve yalın olmasına özen gösteriyor.

Yerli sahnenin sevilen isimlerinden Birkan Nasuhoğlu, 7 Nisan akşamı Lokalize serisi kapsamında %100 Studio’da dinleyicileri ile buluşuyor.

Kapı Açılış: 20.00
Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:
Avantajlı 1. Dönem: 143,00₺

TUNA KİREMİTÇİ ‘’ŞAİRİN ŞARKILARI’’ AKUSTİK // 7 NİSAN // touché // 21.00
İlk albümü ilk grubu Kumdan Kaleler ile 1997’de çıkan, ilk şiirleri 1994’te Varlık’ta yayımlanan Kiremitçi, edebiyat ve müziği 25 yıldır bir arada götürüyor. Tuna Kiremitçi “Şairin Şarkıları” programında gitarı ve usta kemancı Müge Alpay ile sahne alıyor. “Birden Geldin Aklıma”, “Bu Aşk Burada Biter”, “Affet”, “Diğer Yarım”, “Sana Dair”, “Yine Sevebilirim” gibi klasikleşmiş şarkılarını seslendiren Kiremitçi, şarkı aralarını da adeta bir meddah gibi anlattığı kültürel hikâyeler ve anılarla süslüyor.
Tuna Kiremitçi, müzikteki 25. yılını “Şairin Şarkıları” dinletileriyle 7 Nisan akşamı touché’de kutluyor.

Kapı Açılış: 19.30
Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:
Genel Satış: 220,00₺

ADİL YILDIRIM İLE İTİRAFLAR // 8 NİSAN // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 21.00
“Aslında hiçbir şey göründüğü gibi değildir” mottosuyla yaşadıklarını özetlerken, özel hayatında başına gelen olayları ve ilişkilerde gözlemlediği sahneleri kendine özgü anlatım diliyle aktarıyor. Z Kuşağının ilişki anlayışından, evli çiftlerin çocuklarına isim bulma serüvenine; Eski Foça’da kendisine laf atan dondurmacıdan Napoli’de farkında olmadan bir mafya liderinin kızına aşık olma hikayesine kadar eğlenceli dakikalar 8 Nisan akşamı izleyicisiyle buluşuyor.

Kapı Açılış: 20.30
Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:
1.Kategori: 198,00₺
2.Kategori: 165,00₺

PETER PAN VE VAROLMAYAN ÜLKE // 8 NİSAN // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 14.00
Akbank Çocuk Tiyatrosu ve Zorlu PSM iş birliğiyle, Akbank Çocuk Tiyatrosu’nun 50. yılı için tiyatro sahnelerine kazandırılan Peter Pan ve Varolmayan Ülke, sezon boyunca Turkcell Platinum Sahnesi’nde! Metin ve söz yazarlığını Mehmet Ergen’in üstlendiği müzikalin müziklerini Tuluğ Tırpan bestelerken koreografisini Beyhan Murphy üstlendi. Wendy her akşam kardeşlerine masallar anlatıp yataklarına yatırır. Ancak bu gece, farklı bir gecedir. Masalların büyümeyen çocuğu Peter Pan, koruyucu perisi Tinkerbell ile çıkagelir. Kahramanlarımız, peri tozunun da yardımıyla Varolmayan Ülke adında bir adaya yolculuğa çıkar. Adada korsanlar ve deniz kızlarıyla yaşadıkları maceralar, Kayıp Çocuklar’ın yaşamını değiştirecektir. Akbank Çocuk Tiyatrosu’nun 50. yılı için özel olarak yazılan bu müzikal, sezon boyunca Zorlu PSM’de. J.M. Barrie’nin ünlü romanı Peter & Wendy’den uyarlanan bu özgün eser, pek çok tiyatro oyununa ve filme ilham veren karakterleri, yepyeni bir yorumla sahneye getirecek.

Kapı Açılış: 13.30
Etkinlik: 14.00

Bilet Fiyatları:
Genel Satış Fiyat: 242,00₺
Kısıtlı Görüş Fiyat: 198,00₺

TEOMAN’IN KOYU ANTOLOJİ’Sİ // 8 NİSAN // TURKCELL SAHNESİ // 20.00
Teoman’ın kariyerinde biriktirdiği çok özel hikâyelere ortak olmak ve en koyu şarkılarının en koyu versiyonlarını dinlemek için Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde gerçekleşecek “Koyu Antoloji” konserinde buluşuyoruz. Türkiye’nin en büyük rock yıldızlarından olan Teoman, yan yana gelince bir ahenk yaratan, birbirine en çok yakışan 26 şarkısını “Koyu Antoloji” albümünde bir araya getirdi. Bu albümde hit şarkılarının yanı sıra gizli saklı kalmış bestelerini yeni, dingin düzenlemelerle sunan Teoman’ın, trajik, sıradan, büyülü hikâyelerini soluksuz dinlemeye devam ediyoruz. “Koyu Antoloji” konserinde de sanatçının müzik, sinema ve yazarlık ile zamanla damıtılan hayatını ve ortak anılarımızı izleyeceğiz.

Kapı Açılış: 19.00
Etkinlik: 20.00

Bilet Fiyatları:
VIP: 1.130,00₺ (Tükendi)
1. Kategori Fiyat: 791,00₺ (Tükendi)
2. Kategori Fiyat: 565,00₺
3. Kategori Fiyat: 452,00₺
4. Kategori Fiyat: 395,50₺
5. Kategori Fiyat: 339,00₺
6. Kategori Fiyat: 282,50₺
7. Kategori Fiyat: 226,00₺ (Tükendi)

KERALA DUST // 8 NİSAN // TURKCELL SAHNESİ- AYAKTA // 22.30
Üretimlerinde elektronik müzik ve geleneksel şarkı yazarlığı arasındaki ayrımı kapatmayı çalışan Kerala Dust, yeni albümleri ‘Violet Drive’ ile turlayacakları seriye İstanbul’u da dahil etti. En son 2021 yılında Sónar Istanbul’un beşinci edisyonunda Zorlu PSM’de izlediğimiz Londra merkezli grup, 8 Nisan 2023’te Turkcell Sahnesi’ne geri dönüyor.

Kapı Açılış: 22.00
Etkinlik: 22.30

Bilet Fiyatları:
Ayakta- Ön Satış 1.Dönem 220,00₺
Ayakta- Ön Satış 2. Dönem 297,00₺

BÜYÜK EV ABLUKADA // 8 NİSAN // %100 STUDIO // 17.00 ve 20.00
Pek çok bağımsız müzisyene ilham vererek yol açmış Büyük Ev Ablukada, matine ve suare şeklinde gerçekleştirilecek çok sevilen akustik konserleriyle %100 Studio’da dinleyicileriyle buluşuyor.

Kapı Açılış: 16.30 ve 19.30
Etkinlik: 17.00 ve 20.00

Bilet Fiyatları:
Ön Satış: 275,00₺
Genel Satış: 308,00₺

SELEN BEYTEKİN PROJECT // 8 NİSAN // touché // 21.00
8 yaşında piyano eğitimine başlayan Selen Beytekin, Ergican Saydam’ın özel öğrencisi olarak çalışmalarını sürdürdü. A Cappella korolarda deneyim kazanıp, koro yönetip daha sonra kendi korosunu kuran sanatçı 2007 yılında piyano çalıp şarkı söylemeye başladı. Kendi programını yapmaya başladıktan sonra Aşkın Arsunan, Ricci Benson, Spyro Gyra, Atilla Şereftuğ, Fatih Erkoç, Kerem Görsev ve Tony Jones gibi birçok kıymetli caz müzisyeniyle sahne aldı. Bu sırada inşaat eğitiminden sonra yine İTÜ’de mimarlık eğitimi alan Beytekin, televizyon ve radyoda da kendi programlarını sunmaya başladı. Şu an hem inşaat mühendisliği hem mimarlık hem de müzisyen olarak kariyerine ve yurtdışında da konserlerini vermeye devam eden caz müzisyeni, eşsiz ekibiyle touché sahnesine konuk oluyor.

Kapı Açılış: 19.30
Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:
Ön Satış: 198,00₺
Yemekli: 990,00₺

AŞINMA // 9 NİSAN // %100 STUDIO // 18.30
Günümüz dünya sisteminin insanın varlık alanını giderek daha da daraltması, buna karşılık çağdaş insanın bu duruma gösterdiği kabul ile hem insani olanın aşınmasını hem de insanın kendisindeki karakter aşınmasını düşünmeyi öteleyerek var olmaya çalışması sorununu merkeze alan “Aşınma”, seyircinin oyunun dilini ve işleyişini oyuncuyla birlikte eşzamanlı keşfedeceği aktif bir seyir süreci yaratarak seyircisini eğlenceli bir deneyime davet ediyor. Şahika Tekand tarafından kaleme alınan ve yönetilen, deneyimli oyuncu Yiğit Özşener’in performansıyla sergilenen Aşınma Zorlu PSM’de seyircilerini bekliyor.

Kapı Açılış: 18.00
Etkinlik: 18.30

Bilet Fiyatları:
Genel Satış: 275,00₺
Öğrenci: 137,50₺

KUNDAKÇI // 9 NİSAN // TURKCELL SAHNESİ // 20.30
Çevirmen kimliğiyle tiyatro sahnelerinde de önemli bir görev üstlenen Haluk Bilginer, Kundakçı ile Turkcell Sahnesi’nde izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Sene M.Ö. 356… Pazarcı Herostratos dünya harikası Artemis Tapınağı’nı yakar. Peki neden? Oyun mu? Kumpas mı? Komplo mu? Şöhret aşkı mı? Peki kutsal Artemis Tapınağı’nın kundaklanması, efendiler ve ezilenler dünyasında nasıl bir yangına neden oldu? Kundakçı Herostratos bir terörist mi yoksa kahraman mı?

Kapı Açılış: 20.00
Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları:
1. Kategori: 385,00₺
2. Kategori: 341,00₺
3. Kategori: 297,00₺
4. Kategori: 253,00₺
5. Kategori: 198,00₺

LEVENT ERDEN İLE ZAHİRİ HAKİKAT // 9 NİSAN // touché // 17.00
Teknolojisiz dönemin “Kim, Nerede, Ne ile, Ne yapıyor?” kült oyununu katılan herkesle birlikte yeniden yorumluyor. Zahiri Hakikat, sanal gerçekliğin miş’li geçmiş zamanı. Daha önce hiç duyulmamış, her gün yepyeni, birlikte oluşturulan ve bir daha anlatılamayacak hikayeler…ler… ler… ler… Levent Erden, çocukluktan kalan yöntemlerle hiç anlatılmamış hikayeleri katılımcılarla beraber 9 ve 16 Nisan touché’de yine o anda oluşturmaya hazırlanıyor.

Kapı Açılış: 16.30
Etkinlik: 17.00

Bilet Fiyatları:
Ön Satış: 121,00₺

CİMRİ // 9 NİSAN // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 19.30
Semaver Kumpanya, Moliere’in ünlü eseri “Cimri” oyununu, Tansu Biçer’in yorumu ve Serkan Keskin’in çok konuşulan “Harpagon” performansıyla 7 sezondur kapalı gişe sahneliyor. “Dünyadaki insanların en az insan olanı; yeryüzündeki canlıların en katı yüreklisi, pintilerin en pintisidir. Onun sevmesinden kuru, onun okşamasından kısır bir şey olamaz. Vermek öylesine zoruna gider ki, selam bile vermez kimseye, onu bile alır; yalnız alır…” Böyle betimliyor onu tanıyanlar Cimri’yi… Kimdir bu Cimri? Gerçekten de dedikleri kadar acımasız, katı yürekli, pinti ve kötü müdür? İnsan doğuştan mı böyle olur? Sadece yazılmış bir karakter midir? Etrafımızda var mıdır böyleleri? Nasıl bir şey olurdu böylesi bir insanla yaşamak? 17. yüzyılda yaşamış Fransız komedya yazarı Moliere’in ünlü eseri Cimri’de belli bir zümreye bakmakla bir genelleştirmeye bakmak arasındaki pencereden birçok insanın ve ailelerin iç ve dış yapısına bakacak, garip rastlantılara tanık olacaksınız.

Kapı Açılış: 20.00
Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları:
1. Kategori: 352,00₺
2. Kategori: 319,00₺

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"