Her yaşın ve her zevkten sanatseverin daimi buluşma adresi olan Zorlu PSM, yepyeni sahnesi hem fiziksel hem de PSM Online üzerinden sanatseverlere ulaşmayı sürdürüyor.

Türkiye ve gündeme dair konuları ve farklı ilgi alanlarından ağırladığı sürpriz konuk sanatçıları ile seyirci karşısına çıkan “İbrahim Selim ile Bu Gece”; dünyanın dört bir yanında 5.000’in üzerinde stand-up gösterisi gerçekleştiren Cem Yılmaz’ın son şovu CMYLMZ – Diamond – Elite – Platinum – Plus; Kalben’in Beatles’ın ruhunu çağıracağı The Beatles – Atan Kalpler Kulübü konseri; 90’lı yılların sonlarından bugüne kadar ülkenin en tanınan ve sevilen sanatçılarından biri olan Yaşar ve kontrbasta Ozan Musluoğlu, trompette Barış Doğukan Yazıcı, saksafonda Engin Recepoğulları, piyanoda Ercüment Orkut ve davulda Ferit Odman’dan oluşan “Ozan Musluoğlu Quintet” haftanın öne çıkan online performansları olarak dikkat çekiyor.

Sezon programına yepyeni dijital seriler de ekleyen Zorlu PSM, hafta boyunca Zorlu PSM Youtube kanalı üzerinden “Bir Masada Oturduk” ve “Sahne Tozu Yutanlar” programlarıyla sanatseverlere ulaşmaya devam edecek.

İbrahim Selim İle Bu Gece, 5 Nisan Pazartesi
Türkiye ve gündeme dair konuları ve farklı ilgi alanlarından ağırladığı sürpriz konuk sanatçıları ile seyirci karşısına çıkan İbrahim Selim’in Zorlu PSM Youtube kanalındaki sevilen programı “İbrahim Selim ile Bu Gece” Zorlu PSM Online üzerinden izleyicilerle buluşmayı sürdürüyor. İbrahim Selim’in renkli sunumunun yanı sıra her hafta sürpriz bir konuğun katıldığı programda müzikten, stand-up’a, mizahtan güncel konulara; kültürün her alanına dokunan eğlence dolu dakikalar yaşamak için online yerinizi almayı unutmayın.

Kapı açılış: 19.00
Etkinlik başlangıç: 21.00

CMYLMZ – Diamond Elite Platinum Plus, 6-7 Nisan, Turkcell Sahnesi
Dünyanın dört bir yanında 5.000’in üzerinde stand-up gösterisi gerçekleştiren Cem Yılmaz, CMYLMZ – Diamond – Elite – Platinum – Plus şovunun yeni sezon gösterileri ile 6 ve 7 Nisan tarihlerinde #mesafeliamabirlikte mottosuyla yeniden Zorlu PSM seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kapı Açılış: 17.15
Etkinlik başlangıç: 18.00

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"