14 Şubat Sevgililer Günü’nü nasıl geçireceğinizi mi düşünüyorsunuz? Bu yıl bir değişiklik yapın ve Sevgililer Günü’nde ücretsiz UberÇikolata çağırın! İstediğiniz yere güvenli ve rahat bir şekilde gitmenizi sağlayan Uber uygulaması, Sevgililer Günü olan bu Pazar’a özel UberÇikolata hediye ediyor. Uber uygulamasından çağırılabilecek UberÇikolata, sevdiğinizle mutluluğu paylaşmanız için!

UberÇikolata kampanyası stoklarla sınırlıdır ve yalnızca 14 Şubat 2021 tarihinde 11:00-18:00 saatleri arasında faydalanılabilir. Diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez. Uber, gerekli gördüğü hallerde kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. UberÇikolata için verilen siparişler UberTaksi kullanan sarı taksiler ile ulaştırılacaktır.

Mutluluğu UberÇikolata ile paylaşın
İstanbul’da hizmet vermeye başladığı 2014 yılından itibaren, İstanbullular için popüler ve güvenli bir ulaşım seçeneği haline gelmiş ve Türkiye’de 4,5 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiş ve kullanılmıştır. Hafta sonları sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle evde olduğumuz bu süreçte pandemi sevginizi göstermenize engel olmasın. Uber uygulaması ile Sevgililer Günü’nde bir kutu kırmızı kalp şeklinde çikolata sipariş edebilirsiniz. UberÇikolata sayesinde sevdiklerinize veya kendinize zahmetsizce çikolata gönderebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"