İsviçre kalitesi ve el işciliği titizliğiyle tasarlanan Bernhard H. Mayer®, 150. yılını kutladığı 2021 yılında köklü geçmişine atıfta bulunan iki özel saati saatseverlerle buluşturuyor. Sınırlı sayıda üretilen pembe altın kaplama ve parlatılmış paslanmaz çelikten tasarlanan saatler, lüks tasarımın mükemmelliğini gözler önüne seriyor.

Lüks İsviçre saat markası Bernhard H. Mayer®’i dünyada satışa sunan e-ticaret destekli doğrudan satış şirketi QNET, lüks saat üreticisinin 150. yıldönümünü kutlamak özel bir koleksiyon çıkardı.

Bernhard H. Mayer® 18 Ayar Pembe Altın Edition Saat
Pembe altın PVD kaplamalı parlatılmış paslanmaz çelik kasasıyla öne çıkan saat 150 adet sınırlı sayıda üretildi. Dünya Savaşı Öncesi’ndeki ikonik Mayer fabrika binasını sergilendiği kasaya sahip olan saat, pembe altın ve siyahın mükemmel uyumunu gözler önüne seriyor. Bernhard H. Mayer 18 Ayar Pembe Altın Edition Saat, otomatik kurma sistemine sahip benzersiz bir modifikasyona ve Bernhard H. Mayer® 150. Yıldönümü logosuna sahip özel olarak dekore edilmiş, salınım ağırlığına sahip efsanevi Unitas 6497-1 hareketiyle güçlendirilmiştir.

Bernhard H. Mayer® Çelik Kasa Edition Saat
Çelik kasası ve siyah deri kayışın uyumu Bernhard H. Mayer 150. yıl saatinin bu modelinde buluşuyor. Gümüş uygulanmış endekslere sahip mavi kadran içinde yer alan 150. yıldönümü madalyonu zamanın akışını yansıtıyor. Benrhard H. Mayer’in doğum yılını simgeleyen 1871 parça ile Sınırlı sayıda üretilen bu model klasik ve modern çizgileri yeni lüks anlayışıyla buluşturuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"