Birbirinden ünlü DJ ve renkli partileriyle gece hayatına farklı bir soluk getiren W Istanbul, 13 Eylül Cuma günü Secret Garden’ın kapanış partisini gerçekleştiriyor. İlk olarak Secret Garden’da başlayacak olan bu özel gece, E-WOW Suit’de hız kesmeden devam edecek.

W Istanbul’un yaz boyunca adından sıkça söz ettiren hareketli geceleri, W Secret Garden’ın kapanmasıyla sezonun gözdesi olacak E Wow Suit’e taşınıyor. Secret Garden’da 13 Eylül’de gerçekleşecek son parti, saatlerin gece yarısını göstermesi ile eğlencenin yeni adresi E Wow Suit’e devrediyor.

Secret Garden, kapanış gecesini unutulmaz hale getirecek performanslar ile sezona veda ediyor. W Secret Garden’da başlayacak partiye Avangart Tabldot, Ezgi Taşçeviren ve Gone start verecek. E Wow’a taşınan partide ise Aksak, Orkun Bozdemir, Efe Kantel ve Doruk ile eğlence tüm hızıyla devam edecek.

W Liquid Lab’de eğlenceye özel hazırlanan, aromatize edilmiş tatlı-ekşi buluşmalar, lezzetli atıştırmalıklar, taze biberiye ve meyvelerle buluşan iştah açıcı ve ferahlatıcı W kokteyller ile keyif katacak.

Bu özel gecenin biletlerine bugece.co üzerinden veya etkinlik günü kapıda ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

1 × 3 =