Dünyanın 1 numaralı makyaj markası* Maybelline New York’un yeni Sunkisser likit allıkları ile 12 saate kadar kalıcı** formülü ile ciltle bütünleşen doğal ışıltısıyla göz kamaştırıyor.

Maybelline New York’tan Yeni Sunkisser Likit Allık: ‘’Ciltte Doğal Yaz Işıltısı!’’
Dünyanın 1 numaralı makyaj markası* Maybelline New York’un yeni Sunkisser likit allıkları ile 12 saate kadar kalıcı** formülü ile ciltle bütünleşen doğal ışıltısıyla göz kamaştırıyor. İkonik ürünleriyle güzellik dünyasına yön veren Maybelline New York, yeni Sunkisser Likit Allık ile yazın güzelliğini yıl boyu yanaklara taşıyor. Sunkisser Likit Allık, doğal yaz ışıltısını cilt ile bütünleştirirken, yoğunluğu ayarlanabilir formülü ve aplikatörü sayesinde kolay ve pratik bir uygulama sağlıyor.

Sunkisser Likit Allık, 12 saate kadar kalıcı ve E vitamini içeren özel formülü ile ciltte homojen bir şekilde dağılarak uygulanabiliyor ve cilde ultra bir ışıltı sağlıyor.

5 farklı renk seçeneğiyle ile Sunkisser Likit Allık, doğal bir parlaklıktan göz alıcı bir ışıltıya kadar istenilen görünümü yaratmayı mümkün kılıyor. Uzun süre kalıcı etkisiyle Maybelline New York Sunkisser Likit Allık, yaz makyajlarının vazgeçilmezi haline geliyor.

*Euromonitor International Limited’in düzenlediği 2023 yılı renkli kozmetik pazarı araştırma sonuçları esas alınmıştır.

**Tüketici testi, 150 kişi.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"