Oğlunun bağışıklık sorununa çözüm bulmak amacıyla 2013 yılında üretimine başladığı propolisi herkese ulaştırma hayaliyle harekete geçen başarılı kadın girişimci Arı Ürünleri Uzmanı Dr. Aslı Elif Tanuğur Samancı, 2013 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Arı Teknokent’te BEE’O Propolis’i kurarak Türkiye’nin ilk yerli propolis üreticisi oldu. Geçtiğimiz sene 10. yılını kutlayan ve Anadolu propolisi denince ilk akla gelen BEE’O kendi kategorisinde fark yaratan inovatif çalışmalarına devam ederken yepyeni cilt bakım kategorisinin de müjdesini veriyor. Bu kategoride yer alan ve arıdan gelen güzellik ile yaratılan BEE’O Apibeauty Sivilce ve Yağlanma Karşıtı Leke Giderici Serum, saf Anadolu propolisi ve arı zehrinden oluşan doğal içerikleriyle cilt yağlanmasını kontrole alıyor; sivilce oluşumunu önlüyor.

Türkiye’nin yenilikçi ve ödüllü yerli markası BEE’O, sivilce ve cilt yağlanmasına karşı etkili BEE’O APIBEAUTY Sivilce ve Yağlanma Karşıtı Leke Giderici Serum ile ihtiyaç duyulan etkili cilt korumasını sağlıyor. Arı zehri, patentli saf Anadolu propolisi, çay ağacı yağı ve hyaluronik asit gibi doğal aktif bileşenler içeren özel formüllü BEE’O APIBEAUTY Sivilce ve Yağlanma Karşıtı Leke Giderici Serum, sivilce oluşumunu önlüyor ve cilt yağlanmasını kontrol altına alıyor.

Doğadan Cilt Bakımına Gelen Çözüm: Arı Zehri ve Anadolu Propolisi
BEE’O APIBEAUTY Sivilce ve Yağlanma Karşıtı Leke Giderici Serum’u sivilce ve yağlanma ile mücadele konusunda oldukça doğal ve bir o kadar da etkili çözümler sunuyor. Arı zehri ve Anadolu propolisi içerikli BEE’O APIBEAUTY Sivilce ve Yağlanma Karşıtı Leke Giderici Serum sivilceye neden olan yağlanmaya karşı etkili bir şekilde savaşırken, cildin hızla yenilenmesine ve yeni leke oluşumunun önlenmesine yardımcı oluyor.

Arı Zehri ve Çay Ağacı Yağı ile Sivilcelere Karşı Güçlü Savunma
BEE’O APIBEAUTY Sivilce ve Yağlanma Karşıtı Leke Giderici Serum içeriğindeki çay ağacı yağı ile sivilce kaynaklı kızarıklık, tahriş ve iritasyonu azaltırken, arı zehri bileşeniyle cildin sebum dengesini koruyarak sivilce oluşumunu engelliyor. GDO ve renklendirici içermeyen, tamamen formülüyle dermatolojik olarak test edilen bu serum hassas ciltlerde de etki ediyor.

https://www.beeo.com.tr/sivilce-ve-yaglanma-karsiti-serum

BEE’O APIBEAUTY Sivilce ve Yağlanma Karşıtı Leke Giderici Serum; 399,90 TL

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"