Bonna Mesopotamia serisi ile sofranızdan geçmişe bir pencere açın! Bonna, nefes kesen Antik dönem mozaiklerini sofralara taşıyor… Dünya trendlerine uygun yenilikçi çözümleri ve benzersiz ürün kalitesi ile HoReCa dünyasında köklü bir yer edinen premium porselen markası Bonna, en eski sanat dallarından biri olan mozaik sanatını sofralara taşıyor. Zeugma’dan Efes’e nefes kesici mozaiklere ev sahipliği yapan Türkiye coğrafyasından ilham alan Bonna’nın otantik Mesopotamia Koleksiyonu, Antik dönem mozaiklerinin eşsiz birer yorumlanması… Her bir parçası özgün figürlerden oluşan Mesopotamia, birbiriyle uyumlu olduğu kadar tek başına da göz alıcı ve zenginlik dolu…

2014 yılından bugüne HoReCa sektöründe faaliyet göstererek, otel, restoran ve catering sofralarında şıklık yaratan premium porselen markası Bonna, sunum sanatına dair tecrübesini her geçen gün bir üst noktaya taşıyor. En eski sanat dallarından biri olan mozaik sanatı ile sofralara geçmişten bir pencere açan marka, yeni koleksiyonunu medeniyetlerin beşiği bereketli Mezopotamya topraklarına atfediyor.

Anadolu’nun nefes kesen tarihi sunum sanatına dönüşüyor
Kullanıcılarına “mükemmel yeme içme deneyimi” vaat eden ve farklı ihtiyaçlara uygun kişiselleştirilmiş ürün ve çözümler sunan Bonna, Mesopotamia Koleksiyonu ile Anadolu’nun nefes kesen tarihini sunum sanatına dönüştürüyor. Zeugma’dan Efes’e birbirinden özgün mozaiklere ev sahipliği yapan Türkiye coğrafyasından ilham alan Bonna’nın otantik Mesopotamia Koleksiyonu, Antik dönem mozaiklerinin yorumlamasıyla hayat buluyor. Her bir parçası kuş, güneş, geyik, at, tavuk gibi özgün figürlerden oluşan Mesopotamia, birbiriyle uyumlu olduğu kadar tek başına da göz alıcı ve zenginlik dolu…

Bonna’nın yaratıcı ve deneyimli tasarım ekibinin elinden çıkan Mesopotamia, şefler, restoran, otel ve kafeler için benzersiz bir koleksiyon. 29 parçalık bu eşsiz koleksiyonu https://bonna.com.tr/?s=mezopotamya adresinden incelemek mümkün.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"