Diadermine’den genç görünmenize yardımcı olan yepyeni bir yaşlanma karşıtı seri: Expert Active Glow… Daha genç görünen ve ışıldayan bir cilt için şimdi 4 hafta yeterli!

Diadermine dermatologlarının, ışıltısını kaybetmiş ciltler için son keşfi Expert Active Glow serisi… Sıkılaştırıcı gündüz kremi, yenileyici gece kremi ve aydınlatıcı serum olmak üzere 3 üründen oluşan yeni seri; içeriğindeki C, H, D Derma vitaminleri ile cildi sıkılaştırıyor, güçlendiriyor ve cilde aydınlık veriyor. Sadece 4 haftada daha genç görünen ve ışıldayan bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor. İlk kullanımdan itibaren cildiniz daha aydınlık ve canlı görünmeye başlıyor.

Diadermine Expert Active Glow serisinin içeriğindeki C vitamini, cildin ışıltı ve parlaklık kazanmasını sağlıyor, kolajen üretimini uyararak cildi aydınlatıyor. H (biotin) vitamini de cildi derinlemesine onarıyor ve yenilenmesine destek oluyor. Pro-vitamin D ise cilt yüzeyini güçlendirirken cildin kendi vitamin D metabolizmasını uyarıp harekete geçiriyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"