AÇEV tüm belediye başkanlarına, özellikle çocuk, ebeveyn ve kadın dostu sosyal belediyecilik anlayışıyla mevcut projelerini sürdürme ve bunlara ek olarak yeni politikalar ve projeler üretme çağrısında bulundu.

Önümüzdeki beş yıllık dönemde görevde olacak yerel yönetimlerin belirlenmesi için 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilen Mahalli İdari Yerel Yönetim Seçimleri tamamlandı.
Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) olarak tüm belediye başkanlarını kutluyor ve görevlerinde başarılar diliyoruz. Tüm yerel yöneticilerin bu görev ve yetkilerini vatandaşlarının iyiliği, hayat kalitelerinin artırılması ve toplumsal huzurun korunması için kullanacaklarına yürekten inanıyoruz. Özellikle çocuk, ebeveyn ve kadın dostu sosyal belediyecilik anlayışıyla mevcut projelerini sürdürmelerini ve bunlara ek olarak yeni politikalar ve projeler üretmelerini diliyoruz.

Tam 30 yıldır, her çocuğun sağlıklı, mutlu, güvende ve öğreniyor olması için çalışan bir kurum olarak “yaşamın altın yılları” olan erken çocukluk dönemindeki çocuklara ve onların ebeveynlerine yönelik hizmetler sunmaları için tüm yerel yönetimlerle her türlü iş birliğine ve desteğe hazır ve istekli olduğumuzu vurguluyor, seçim dönemi öncesinde çocuk ve ebeveyn dostu belediyecilik için sunduğumuz önerilerimizi bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"