Türkiye’nin “moduna göre” kampanyalar sunan ilk ödeme sistemleri uygulaması “Axess Mobil” Babalar Günü’nde de Axess, Wings ve Akbank Kart sahiplerine sahiplerine özel chip-para ve indirimin yanı sıra birçok taksit kampanyası sunuyor.

Elektronik ve giyim sektöründe Axesleyenler 200 TL ve üzeri 2. işlemine 20 TL, 3. işlemine 30 TL, toplam 50 TL kaybolmayan chip-para kazanırken, Wings sahipleri ise 400 TL ve üzeri 2. işlemine 40 TL, 3. işlemine 50 TL toplam 90 TL chip-para kazanıyor.

21 Haziran’a kadar kampanyalardan yararlanmak için Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklanması yeterli.

Axess Mobil’den kampanya indirim kodunu alanlara özel Damat Tween veya DS damat’ta İlkbahar-Yaz sezonu alışverişlerinde 21 Haziran’a kadar ek %10 indirim ve 6 taksit imkânı, n11.com’da 15 Haziran’a kadar Axess Mobil’den kampanyaya katılanlara özel 500-999 TL arasındaki alışverişlere 25 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 50 TL kaybolmayan chip-para fırsatı Axess, Wings ve Akbank kart müşterilerini bekliyor.

www.hepsiburada.com’dan yapılacak alışverişlerde vade farksız 3 ve 6 taksit ayrıcalığının yanı sıra, D&R mağazaları ve www.dr.com.tr’de ise 31 Aralık’a kadar vade farksız 7 taksit imkânı sunuyor.

Ayrıca babalarına teknolojik bir hediye almak isteyenlere özel Teknosa mağazalarında ve www.teknosa.com adresinden yapılacak alışverişlerde 12 aya varan taksit fırsatı bulunuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"