Birçok alanda gerçekleştirdiği etkinliklerle misafirlerin yoğun ilgisini toplayan Akbatı, Kasım ayında da birbirinden özel etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Akbatı, Kasım ayı boyunca düzenleyeceği etkinliklerle ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatacak. Her yaştan misafire hitap eden birbirinden farklı etkinlikleri içeren Kasım ayı programında ara tatil kapsamında eğlenceli çocuk etkinlikleri de yer alıyor.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk Akbatı’da anılıyor
Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk aramızdan ayrılışının 84. yıl dönümünde Akbatı’da anılıyor. Akbatı misafirleri bugüne özel zemin kattaki havuz önünde yer alan Atatürk Köşesi’ni görebiliyor. Aynı zamanda alandaki anı defterine duygu ve düşüncelerini yazarak bugüne dair bir hatıra oluşturulmasına katkıda bulunuyor.

Çocuklar ara tatilin tadını Akbatı’da çıkaracak
Okulların ara tatile girmesi ile birlikte Akbatı minik ziyaretçilerini özel etkinliklerle karşılayacak. Çocukların, dünya kültürel mirasına karşı farkındalıklarını geliştirmek için yenilikçi eğitim metodları ile deneyimleyerek öğrenmelerini sağlayacak arkeolojik kazı setleri geliştiren Arkerobox 14-18 Kasım tarihleri arasında Akbatı’da çocuklarla buluşacak. Çocukların eğlenirken öğreneceği kazı oyunu beş gün boyunca Akbatı zemin kattaki havuz önünde yer alacak.

Marketing Toys’un interaktif kukla tiyatroları “Macera Ormanı” ve “Köpekler Bale Yapmaz” da ara tatile özel olarak Akbatı’da minik misafirler ile buluşacak. 12 Kasım günü saat 14:00’te bir ormanda yaşayan üç arkadaşın eğlenceli hikayesini anlatan Macera Ormanı, 19 Kasım günü ise yine aynı saatte Köpekler Bale Yapmaz oyunu ailelere keyifli bir Cumartesi alternatifi sunacak.

Artisan Akbatı devam ediyor
21-27 Kasım tarihleri arasında birbirinden keyifli markaların tasarım ürünleri Artisan Akbatı’da misafirlerin beğenisine sunulacak. Yaratıcılık ve el emeğinin ön plana çıkacağı Artisan Akbatı’da birçok kategoriden özel ürünler yer alacak.

Doç. Dr. Yavuz Dizdar “Tarifsiz Neşe Değerli Hüzün” söyleşisi ile Akbatı’da
Akbatı tüm ziyaretçilerini Doç. Dr. Yavuz Dizdar’ın 24 Kasım Perşembe günü saat 14:00’te gerçekleşecek “Tarifsiz Neşe Değerli Hüzün” söyleşisine davet ediyor. Doç. Dr. Yavuz Dizdar ile mutluluk, neşe ve hüzün arasındaki ince çizginin ve hayatın anlamının sorgulanacağı, insan zihnini meşgul eden güncel konuların geniş bir çerçevede irdeleneceği Yaşam Akademisi söyleşisi Akbatı Restoranlar Sokağı girişinde misafirler ile buluşacak.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"