Play-Doh, Jawsome Sharks ile birlikte çocukları 21 Temmuz’a kadar her hafta sonu Forum İstanbul Sea Life Akvaryum’da keyifli bir gün geçirmeye çağırıyor. Akvaryum tanklarında saklanan kayıp köpek balığı dişlerini bulan çocuklar, Play-Doh oyun alanında da rengarenk oyun hamurlarıyla eğlenceli bir gün geçiriyor.

Tüm dünyada çocukların yaratıcılığını destekleyerek onlara eğlenceli bir dünyanın kapılarının aralayan Play-Doh, Jawsome Sharks ile macera dolu, keyifli bir dizi etkinlik düzenliyor. Forum İstanbul AVM’de yer alan Sea Life Akvaryum’da gerçekleştirilecek etkinliklerde, çocuklar, akvaryum tanklarına gizlenmiş beş köpek balığı dişinin peşine düşecekler. Tüm dişleri bulmayı başaran çocuklar, hem güne özel hazırlanan hatıra katılım sertifikalarını alacak hem de Play-Doh oyun alanında hayallerini rengarenk oyun hamurlarıyla ifade edebilecek.

Etkinlik, 21 Temmuz’a kadar Cumartesi ve Pazar günleri 12.00 – 18.00 saatleri arasında tüm çocuklara açık.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"