Yılbaşı hızla yaklaşırken sevdikleriniz için hediye alışverişine başlamanın zamanı geldi! Yale akıllı ürünleri teknoloji meraklısı sevdikleriniz için bir hediyeden daha fazlası olacak. Peki ya yakın zamanda ev değiştirenler?  Yeni bir ev alan veya kiralayan sevdiklerinizin 2022’de daha güvenli bir eve sahip olmalarını sağlamak için Yale’in akıllı ev güvenlik çözümlerinden daha kullanışlı ve düşünceli bir hediye olamaz!

Linus® Akıllı Kilit
Yale’in stil ile teknolojiyi mükemmel bir dengede buluşturan Linus® Akıllı Kilidi, evlerinde hem şık hem de işlevsel çözümlere değer verenler için ideal bir hediye! En son teknolojilerle donatılmış Linus®, sık sık anahtarını kaybedenlerin çok hoşuna gidecek anahtarsız giriş özelliğine sahip.

Sürekli kapısını kilitlemeyi unutan bir arkadaşınız mı var? Otomatik kilitleme özelliği, dışarı çıkıldıktan sonra veya belirlenen sürenin ardından kapıyı otomatik olarak kilitleyecek şekilde ayarlanabilir. Linus® sıcak bir karşılama sunmak için Philips Hue akıllı aydınlatma sistemiyle entegre çalışır ve eve girerken ışıkların otomatik olarak açılmasını sağlar.

Son olarak da kullanıcılar, anahtarlarla uğraşmanın ve anahtarları kaybetmenin yarattığı zahmetler olmaksızın kimin ne zaman geldiğini görme, sanal ziyaretçi anahtarları oluşturma ve kapının açık mı kapalı mı olduğunu kontrol etme olanağına sahip olurlar.

Kullanıcı dostu Yale Access uygulamasıyla kontrol edilebilen akıllı kilit, zahmetsiz kapı kontrolü ve erişim yönetimi için önde gelen akıllı ev sistemlerine, sesli asistanlara ve kiralık konaklama platformlarına bağlanabilir.

Akıllı İç ve Dış Mekan Kameraları
Dostlarınız ve sevdikleriniz, Yale’in İç ve Dış Mekan Güvenlik Kamerası çeşitleri sayesinde yeni evlerine diledikleri zaman, diledikleri yerden göz kulak olabilecekler.

Akıllı kamera serisinde, tüm güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan İç Mekan Wi-Fi PTZ Kamera, İç Mekan Wi-Fi Kamera, All-in-One Dış Mekan Wi-Fi Kamera ve CCTV Pro Wi-Fi Kamera çeşitleri yer alır. İç Mekan Kamerası, evcil hayvan sahiplerinin uzaktayken de evcil hayvanlarına göz kulak olabilmelerini sağlayacak!

Yale View uygulamasıyla kontrol edilebilen seri, Yale Sync Akıllı Ev Alarmı ile entegre olarak kesintisiz bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır. Seri, aynı zamanda Amazon Alexa ve Google Asistan gibi önde gelen sesli asistanlarla da uyumludur.

Sync Akıllı Ev Alarmı
Yale Sync Akıllı Alarm, ev sahiplerinin hem 2022’ye girerken hem de gelecek yıllar boyunca ev güvenlikleri üstünde kontrol sahibi olmalarını sağlayacak. Bağlantıları önceden yapılmış aksesuarlarla kurulum kolaylığı gözetilerek tasarlanan akıllı ev alarmı, garaj gibi ek binaların da güvenliğini sağlamaya olanak veren 200 metrelik arttırılmış bir menzile sahiptir ve akıllı telefonlarla, tabletlerle, akıllı saatlerle ya da önde gelen sesli asistanlarla kontrol edilebilir. Üstelik hiçbir abonelik maliyeti yoktur!

Tatillerini seyahat ederek geçirecekleri de unutmadık. Sync Alarmın Philips Hue akıllı aydınlatma sistemi ile entegrasyonu, hırsızlık yapmayı düşünenlere karşı ışıklarla ve seslerle çifte caydırıcı etki yaratır. Renkli ortam ışıkları alarmın aktif olduğunu göstermek için parlar. Evinize birinin girmesi durumunda ise ışıklar kırmızı yanıp sönerek komşulara haber verir.

www.yale.com.tr

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"