Hilton İstanbul Bosphorus, KidsNook Masal Akademisi işbirliğiyle gerçekleştirdiği birbirinden güzel etkinliklere bir yenisini daha ekliyor. 18-20 Haziran tarihlerinde konaklamalı olarak düzenlenecek etkinlikte çocuklar ve ebeveynleri KidsNook eğitmenleri eşliğinde açık havada eğitici ve eğlenceli aktivitelerle buluşurken tüm hafta sonu boyunca Hilton konukseverliğinin de keyfini çıkaracak.

Hilton İstanbul Bosphorus, huzur veren atmosferinde keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyen çocuklu aileleri KidsNook Masal Akademisi işbirliğiyle düzenlediği sanat dolu bir etkinliğe davet ediyor. 18-20 Haziran tarihlerinde konaklama dâhil olarak düzenlenecek etkinliğe 3-12 yaş arası çocuklar ve ebeveynleri katılabilecek.

Eğitmenler tarafından hazırlanan eğitici ve eğlenceli aktivitelerle şekillenecek olan etkinlik, 18 Haziran Cuma günü oteldeki akşam yemeği ile başlayacak. Çocukların birbiriyle kaynaşmasını sağlayacak tanışma çemberinin ardından katılımcılar Hilton’un bahçe teraslı odalarında ağırlanacak. Cumartesi sabahı kahvaltı sonrasında 10.00-11.00 saatleri arasında düzenlenecek Yoga etkinliği ile bedenlerini ve ruhlarını rahatlatacak olan katılımcıları 11.00-12.00 saatleri arasında doğa yürüyüşü ve hikâye saati bekleyecek. Aileler, 17.00-18.30 saatleri arasında aile çocuk yarışma parkurunda sanat etkinliklerinin tadını çıkarırken Pazar günü ise kahvaltı sonrasında düzenlenecek Zumba etkinliği ile eğlenceye doyacak. Misafirler ayrıca “Doğa ve Sanat”, “Ayşegül Dede ile Yazar Etkinliği” gibi atölyelere katılma fırsatı bulacak.

Ebeveynlerin çocuklarıyla birlikte keyifli bir hafta sonu geçirmesini sağlayacak olan etkinliğe Hilton’un bahçeli aile odalarında iki gecelik konaklama, kahvaltı ve akşam yemekleri dâhil olacak.

Sınırlı sayıdaki katılımcıyı ağırlayacak ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak HiltonCleanStay güvencesinde gerçekleşecek olan Ebeveyn & Çocuk KidsNook etkinliğiyle ilgili ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için telefon numarası 0212 315 60 00.

 

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"