42’de dördüncüsü gerçekleşecek olan “İstanbul Çocuk Festivali”, 23 Nisan’da çocuklara spordan bilime, sanattan teknolojiye kadar eğlenirken öğrenecekleri unutulmaz bir bayram yaşatacak. 

Her yaştan çocuğun katılabildiği İstanbul Çocuk Festivali, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, Maslak’ın kalbinde yer alan 42’nin enerji, sanat ve lezzet dolu atmosferinde gerçekleşecek.

Deneyim atölyeleri, sahne showları, şişme oyun parkurları, planetaryum uzay sinema çadırı, yüz boyama, kortej ve spor aktivitelerin yer aldığı festivalde sürpriz sanatçılar da çocuklarla vakit geçirecek.

Festivalde, Deniz Alter, Çağrı Odabaşı gibi isimlerin yanı sıra Sincap Kitap, Zuhal Müzik, Cadence gibi markalar da çeşitli atölyeler gerçekleştirecek. 23 Nisan Salı günü saat 10:30-18:30 arasında gerçekleşecek olan festivalde; çocuklar gibi doyasıya eğlenerek, çocuklarınızla birlikte atölyelerde yeni bilgi ve beceriler kazanarak unutulmaz bir bayram geçirmek için sizi 42’ye bekliyoruz.
Festivalin biletlerine Biletix üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"