Ürünlerinin tasarımı ve fonksiyonelliği ile hayatı kolaylaştıran küçük ev aletleri markası Homend ilk robot süpürgesini tüketicileriyle buluşturdu. Homend Alex Robot Süpürge, üstün teknolojik özellikleri ve performansının yanında, sıra dışı ve şık köşeli tasarımıyla kalıpları yıkıyor. Türkçe konuşan Alex temizlikte çıtayı yükseltecek.

Ürünlerinin tasarımı ve fonksiyonelliği ile hayatı kolaylaştıran küçük ev aletleri markası Homend ilk robot süpürgesini tüketicileriyle buluşturdu. Homend Alex Robot Süpürge, üstün teknolojik özellikleri ve performansının yanında, sıra dışı ve şık köşeli tasarımıyla kalıpları yıkıyor. Türkçe konuşan Alex kadın erkek herkes için temizlik yapmayı keyifli bir aktiviteye dönüştürecek.

Temizlenmeyen nokta bırakmıyor
Temizlikte en iyi dostunuz Homend Alex Robot Süpürge ile artık ev temizliği iş olmaktan çıkıp bir keyif haline geliyor. Alex Pro 1290 ve Alex 1280 olarak iki ayrı modeliyle tüketicilerle buluşan cihaz, sahip olduğu özellikler ve performansı ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Mapping algoritması sayesinde temizleyeceği alanın haritasını çıkararak temizlik için en ideal rotayı oluşturan Alex, rampa çıkma kabiliyeti, zemin algılama teknolojisi ve kir sensörü sayesinde farklı zeminlere göre gücünü en verimli şekilde kullanıyor.

Alex tasarımıyla da çığır açıyor. Alışılmış yuvarlak robot süpürgelerden farklı köşeli tasarımı sayesinde, özellikle köşelerde kalan kör noktalarda bile tam temizlik sağlıyor. Üstelik yuvarlak robotlara göre yüzde 40 daha uzun fırçalarıyla zemin üzerinde daha geniş bir alanı temizleyerek zamanı da verimli kullanıyor.

Performansını koruyor, işini yarım bırakmıyor
Temizlik esnasında şarjı azalınca kendi kendini şarj edebilen Alex, 90 dakika boyunca gücünden ve performansından hiç bir şey kaybetmeden çalışabiliyor. 2.5 KPA Emiş Gücü ile temizlikte fark yaratan cihaz, XL toz hanesi ve paspas yapabiliyor olmasıyla da kullanıcılarının hayatına vazgeçemeyecekleri bir konfor getiriyor. Akıllı algoritması ve kamerası ile görevini en verimli şekilde yerine getirebilmek için kendi yol haritasını oluşturan Alex, özellikle emekleyen çocuk sahibi aileler, alerjik bünyeye sahip olanlar ve evcil hayvan dostlarının ilk tercihi olacak. Alex, hızıyla da sizi şaşırtacak. 20 m’lik bir alanı 10 – 15 dakika içerisinde temizleyen Alex, evinizde olmadığınızda bile aplikasyonu sayesinde kendisini uzaktan kontrol etmenize izin veriyor.

“Bu robot süpürgelerin kurulumu çok zahmetli” diye düşünmeyi bırakın. Homend Alex ile artık robot süpürge kurulumu da bir sorun olmaktan çıkıyor. Yetkili servis ve satış sonrası destek hizmetleri ile de bir ilke imza atan Homend Alex Robot Süpürge size bir robottan beklediğinizin çok daha fazlasını sunacak.

Twitter’da ‘trend topic’ oldu
Lansman toplantısında konuşan Karaca Marka ve Ürün Pazarlama Müdürü Sultan Köse, ‘Alex Türkiye’de’ iletişimine ilk olarak Fenerbahçe – Beşiktaş derbi maçıyla başladıklarını söyledi. İzleyicilerin merak duygusuyla twitter’da yaptıkları paylaşımların ‘Alex Türkiye’de’ söylemini twitter’da trend topic’e taşıdığını aktardı. Köse, “bizim yaratıcı çalışmalarımız herkesin kendi içeriklerini üretmesi için ayrıca ilham verdi. İzleyiciler futbolcu Alex ile bizim ürünümüzü eşleştirerek eğlenceli paylaşımlar yaptılar,” dedi.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"