Zorlu yağ lekelerinde bile kusursuz temizlik sağlayan Fairy Etkili Alo Platinum, suda hızlı çözünen ultra ince parçacıkları ve kalıntı karşıtı teknolojisini beraberinde getiren Aqua-Pudra formülüyle yenilendi. Son yılların en büyük yeniliklerinden birisini getiren Alo’nun yeni reklam yüzü ve marka elçisi de ünlü oyuncu Aylin Kontente oldu!

44 yıllık tecrübesini en yeni teknolojilerle birleştirerek, üstün temizlik gücünü katlanarak artıran ALO’nun yeni marka elçisi başarılı oyuncu Aylin Kontente oldu. Fairy Etkili Alo Platinum Aqua-Pudra’nın reklam filminde de ünlü oyuncu yer aldı. Ultra ince parçacıklarıyla suda hızlı çözünerek kıyafetlere derinlemesine nüfuz eden ve Fairy’nin yağ sökme teknolojisiyle güçlenen yeni Fairy Etkili Alo Platinum Aqua-Pudra’nın reklam filminde renkli görüntüler dikkat çekti.

Markanın yeni reklam yüzü olan Aylin Kontente, yeni işbirliğinin kendisini çok heyecanlandırdığını söyleyerek; “Yaptığım bütün işlerde güven duymayı çok önemsiyorum. ALO benim de severek kullandığım, üstün temizlik sağlayan, beklentimi karşılayan sevdiğim bir markaydı. Bu nedenle, beni takip eden insanlara, ülkemizin en çok tercih edilen çamaşır deterjanlarından birini tanıtmaktan iki kat keyif aldım. Markanın en son yeniliği olan %100 yağ lekelerinde bile etkili “Fairy Etkili Yeni Alo Platinum Aqua-Pudra”nın reklam filmi çekimlerinde de aynı güveni ve samimiyeti yansıtmaya çalıştım. Umarım izleyenler de bizler kadar beğenecek” ifadelerine yer verdi.

Reklam filmi için buraya tıklayabilirsiniz. 

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"