Saç bakımında tercihini doğallıktan yana kullananların favorisi olan Ashley Joy, bitkisel içeriklerin yer aldığı özel formüllü, %100 yerli üretim bakım ürünleri ile ilgi görmeye devam ediyor. Her saç tipine ve ihtiyaca uygun çeşitlilik sunan Ashley Joy, vegan sertifikası ve doğaya saygılı tavrı ile de fark yaratıyor. “Herkes En İyisini Hak Ediyor” mottosu ile ürün çeşitliliğini incelikli bir şekilde geliştirmeye devam eden Ashley Joy, zorlu mevsim şartları, soğuk başta olmak üzere çeşitli faktörlerden dolayı gücünü yitiren, zayıflayan ve incelen, dökülme problemi yaşayan ve yavaş uzayan saçların aradığı etkiyi Güçlendirici Şampuan ve Bitkisel Saç Bakım Yağı ile sağlıyor.

Ashley Joy Güçlendirici Şampuan, gücünü yitirmiş, zayıflamış, matlaşmış, dış etkenlere karşı savunmasız kalarak dökülen ve kopma sorunu yaşayan ince telli saçları daha ilk yıkamada ihtiyacı olan gücüne kavuşturuyor; yeniden yapılandırıyor ve saçtaki yaşlanmayı geciktiriyor. Her bir saç telinin yeniden yapılanmasına yardımcı olan Ashley Joy Güçlendirici Şampuan, sarımsak özleri, ısırgan otu, zeytin yaprağı ekstratı, maya, keratin ve kafein içeriyor. Zeytin yaprağı ekstratı, saç büyümesini arttırıyor, hızlı uzamasına yardımcı oluyor, saçın yaşlanmasını geciktiriyor, rengini koruyor, dökülmeyi engelliyor. Isırgan otu ekstratı, saç kaybını önlerken, sarımsak özleri ise saç dökülmesini durduruyor. İncelen ve kopmaya yüz tutan saç tellerini güçlendirerek, kalınlaştıran keratin, kırıkların azalmasını sağlıyor, kabarmayı engelliyor; saçların daha canlı ve parlak görünmesini destekliyor. Kan dolaşımını arttırarak saçın güçlenmesini sağlayan kafein özü, saçı canlandırıyor, yeni saç oluşumunu destekliyor. B vitamini zengini olan yaş maya, içerdiği vitamin ve mineraller ile saçları koruma altına alıyor, doğal bir şekilde, hızla uzamasına yardımcı oluyor. Yaş mayanın içinde bulunan B5 vitamini de keratin oluşumunu tetikleyerek, ince telli saçların yeniden yapılanarak güçlenmesini destekliyor.

24 Farklı Bitkiden Elde Edilen Adeta Bir Güzellik İksiri…
Saçlarının güçlenmesi için şampuan kadar sana yardımcı olacak olan ve 24 farklı bitkisel yağdan elde edilen formülü ile adeta bir güzellik iksiri etkisi gösteren Ashley Joy Güçlendirici Bakım Yağı sayesinde daha önce hiç yaşamadığın bir bakım deneyimi ile tanışacaksın. Doğanın mucizevi etkilerini sunan Ashley Joy Güçlendirici Bakım Yağı’nın özel formülünde, 24 farklı bitkisel yağın yanı sıra A ve E vitaminleri, hayat ağacı olarak da bilinen, tropikal bölgelerde yetişen, mucizevi iyileştirici güçleri olduğuna inanılan Baobab ağacından elde edilmiş çok özel bir yağ özü de bulunuyor. Saçların güçlenmesinde önemli bir rol oynayan A ve E vitaminleri antioksidan özellikleri ile saçları zararlı etkilerden koruyor. Saçı yoğun bir şekilde nemlendiren Baobab yağı, özellikle de boyadan ve zorlu mevsim şartlarından kuruyan, yıpranan saçların yeniden güçlenmesini sağlıyor. Daha güçlü ve hacimli saçlar için kusursuz bir bakım deneyimi yaşatan Ashley Joy Bitkisel Saç Bakım Yağı ile saçların sağlığına kavuşacak, güçlenecek, hacim kazanacak, daha hızlı uzayacak, saç tellerindeki kırılmalar ve kopmalar ortadan kalkacak.

Saçların için aradığın güçlü güzelliği sağlayan Ashley Joy Güçlendirici Şampuan ve Bitkisel Saç Bakım Yağı’nı detaylı bir şekilde www.ashleyjoy.com.tr sitesinden inceleyebilir, adrese teslim online alışveriş keyfiyle hızla sipariş edebilirsin.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"