Kiehl’s, 12 Kasım Kiehl’s Günü’nü sürpriz kampanyalarla karşılıyor… Kapılarını New York’ta açan cilt bakımında uzman marka Kiehl’s, 12 Kasım Kiehl’s Günü’nü sürprizlerle kutluyor. 170 yıllık cilt bakımı uzmanlığının yanında sosyal sorumluluk anlayışını sürdüren Kiehl’s, Kiehl’s Günü’nü 8-12 Kasım tarihleri arasında ilk kez görülecek cömert kampanyalarla karşılıyor!

Bir armut ağacıyla başlayan gelenek…
Kiehl’s olarak, 1851 yılında New York’ta 3. Cadde ve 13. Bulvar’ın kesiştiği noktadaki meşhur Armut Ağacı Köşesi’nde eczane olarak topluma hizmet etmeye başladık. 1867 yılında bir araba kazası sonucu yıkılan armut ağacını, ait olduğu köşeye dikerek efsanevi köşeye yeniden hayat veren Kiehl’s ailesi, var olduğu yeri ölümsüzleştirdi. Kiehl’sın topluma ve New York tarihine yaptığı katkıdan ötürü bu gün, 2003 yılında New York valisi tarafından resmi olarak Kiehl’s günü ilan edildi. 170 yıldır Kiehl’sın toplumla bağını temsil eden bu anlamlı günü, dünyanın dört bir yanında Kiehl’s severlerle birlikte coşkuyla ve sürpriz kampanyalarla kutluyoruz.

170 seneyi aşkın süredir doğadan ilham alan ve bilimsel olarak kanıtlanmış formüllerimizle daha sağlıklı görünen bir cilt için cildin kalitesini iyileştirmeye yardımcı olan ürünler üretmeye devam ediyoruz. Peki Kiehl’s gününde seni hangi sürprizler bekliyor? Kaçırılmayacak teklifler ve kutlamalarımızı keşfetmek için tüm Kiehl’s mağazalarına ve kiehls.com.tr’ye davetlisin!

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"