Anneler ve çocukları için yılın en trend buluşması olan IBS Anne, Bebek ve Çocuk Fuarı 10- 12 Haziran tarihleri arasında Harbiye, İstanbul Kongre Merkezi’nde dokuzuncu kez kapılarını açıyor.

Birbirinden önemli isimler bu fuarda…
Her yıl aile ve çocuklar tarafından heyecanla beklenen fuar, bu yıl ‘’İçimizdeki Çocuk’’ temasıyla düzenleniyor. Yıllardır alanında başarılı pek çok önemli ismi ağırlayan IBS, bu yıl da, tiyatro ve dizi oyuncularından Akasya Asıltürkmen, Ceyda Düvenci, Müge Boz, Cevahir Turan, Diyetisyen Dilara Koçak, Psikolog Nurdan Büyükak, Çocuk Diş Hekimi Ahmet Coşkun, diyetisyen Selahattin Dönmez, Gazeteci Ömür Kurt, Haber Programı Sunucusu Didar Üstün, çocuk kitabı yazarı Hande Ertem Ergün’ü ve daha bir çok sevilen ismi ebeveynlerle bir araya getirecek.

Kavuşma Anımız Çok Yakın…
Özlemle beklenen İBS Aile Festivali 3 yıldır yaşadığımız pandeminin de etkisiyle unuttuğumuz çocukluğumuzu hatırlatmaya hazırlanıyor. Herkesin içinde gizli kalmış bir çocuk olduğunu belirten, Boyut Group Yönetim Kurulu Üyesi Seçil Fida, biz de bu sene ki temamızı ‘’İçimizdeki Çocuk’’ olarak tasarlayarak daha canlı ve eğlenceli içerikler oluşturduk dedi.

Çizgi Kahramanlar ve daha pek çok Eğlence Çocuklarla Buluşuyor…
Büyük küçük herkes tarafından sevilen Şirinler fuar boyunca aile ve çocuklarla birlikte olacak. Fuarda eğlenceli ve yaratıcı atölye çalışmaları, yarışmalar, şovlar, fotoğraf alanları, konserlerin yanı sıra, seksek, halka oyunları, atlı karınca ve daha bir çok nostaljik oyunlarla anne babalar çocuklarıyla birlikte çocuk olacak, unutulmaz anlar yaşayacaklar.

Boyut Group Yönetim Kurulu Üyesi Seçil Fida, Boyut Group Ailesi olarak bu yıl da her zaman olduğu gibi fuara çok özenli hazırlandıklarını belirterek büyük, küçük tüm ziyaretçilerimizle kavuşmayı heyecanla bekliyoruz dedi.

İBS Talks buluşmalarında en sevilen isimler ailelerle sohbet edecek!
Hamileler, bebek ve çocuklar için birbirinden yeni ürünler görücüye çıkarken, bir taraftan da ebeveynler her biri alanında başarılı ve fark yaratmış önemli isimlerden tavsiye ve öneri alma fırsatı bulacaklar. “İçimizdeki Çocuk” temasına uygun olarak onlarca yaratıcı hikâye ve fikir “İBS Talks” söyleşi alanında dile gelecek. Ünlü anneler, girişimci anneler, alanında uzman doktorlar, İBS Sohbet Buluşmalarında üç gün boyunca ailelerle bir araya gelecek. Birbirinden değerli konukları ağarlayan IBS Talks bu yıl da tiyatro ve dizi oyuncuları arasından Akasya Asıltürkmen, Ceyda Düvenci, Cevahir Turan, Müge Boz, Diyetisyen Dilara Koçak, Psikolog Nurdan Büyükak, Çocuk Diş Hekimi Ahmet Coşkun, Diyetisyen Selahattin Dönmez, Gazeteci Ömür Kurt, Haber Programı Sunucusu Didar Üstün, çocuk kitabı yazarı Hande Ertem Ergün ve daha pek çok önemli isme yer verecek.

Yeni ürünler, cazip fiyatlar…
Her yaştan katılımcının keyifli vakit geçirdiği İBS, üç gün boyunca ebeveynlerin bütçesine de önemli derecede katkı sağlayacak. En önemli anne, bebek, çocuk markaları yeni ürün ve hizmetleri ile İBS’de olacak; hem de cazip indirimler ve stantlarında düzenledikleri hediyesi bol yarışmalarla. Aileler İBS’ de en yeni, en gelişmiş, en aranan ürünlere avantajlı fiyatlarla ulaşma fırsatı yakalayacaklar.

İBS Anne, Bebek, Çocuk Fuarı’nın indirimli biletleri ‘’www.ibsfuar.com’’ sitesi üzerinden temin edilebilir.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"