Kitchen Local, özel ve kaliteli malzemelerle hazırladığı Türk mutfağının sevilen tatlarını, modern bir sunumla birleştiriyor. İstinye Park ve Watergarden AVM’deki Together Food Hall’de misafirlerini ağırlayan Kitchen Loral’dı, her damak tadına uygun bir seçenek bulmak mümkün. Restoran, Türk mutfağının zenginliğini yeniden keşfetmek ve eşsiz lezzetleri tatmak isteyenleri bekliyor.

İstanbul lezzet haritasına yeni bir soluk getiren Kitchen Local, taze ve özel malzemelerle hazırlanan yaratıcı ve leziz yemekleriyle dikkat çekiyor. İstinye Park ve Watergarden AVM’deki 13 markayı tek çatı altında toplayan Together Food Hall’de hizmet veren restoran, geleneksel tatları modern bir dokunuşla birleştiren konseptiyle misafirlerini lezzet dünyasında bir yolculuğa çıkarıyor. Sağlıklı ve doyurucu ev yemeklerini “anne elinin lezzeti”nde yiyebileceğiniz Kitchen Local’de, her damak tadına uygun bir seçenek bulmak mümkün.

Özel ve taze malzemeler
Taze temin edilen sebzeleri, etleri ve özel malzemeleri Türk mutfağının eşsiz lezzetleriyle buluşturan Kitchen Local’de, geleneksel tariflerle hazırlanan yemekler, modern bir sunuma kavuşuyor. Türk mutfağının karakteristik lezzetlerinin yer aldığı menüsüyle misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatmayı hedefleyen restoranın menüsünde, mantıdan bamyaya, zeytinyağlılardan Rize kavurmaya birçok yöresel lezzet bulunuyor.

Zarif ve sıcak atmosferiyle de dikkat çeken Kitchen Local, Türk mutfağının zenginliğini keşfetmek isteyenleri bekliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"