Annelerden ilham alınarak tasarlanan Philips Avent’in yeni Natural Biberon Serisi, anne göğsüne benzer geniş emzik yapısı ile doğal emme hissi yaratmaya yardımcı oluyor. Emzirme ve biberonla beslenmeyi birleştirme fikrinden yola çıkılarak tasarlanan Philips Avent Natural Biberon Serisi, yapısı gereği emziğin daha yumuşak ve esnek olmasını sağlıyor. Böylelikle bebeğin beslenme süreci kolaylaşırken, konfor sağlayan yaprakçıklar bebeğin emziği doğal kavramasına da yardımcı oluyor.

Farklı akış hızlarına sahip biberon emzikleri ile birlikte kullanılabilen seri, anne göğsüne benzerliğiyle anne sütüyle beslenen hem de ek gıdaya geçen bebekler için kolaylık sağlıyor. Ayrıca Philips Avent’in diğer tüm biberon emziklerinde olduğu gibi tatsız ve kokusuz silikon malzemeden üretilen biberon emzikleri, Natural serisinin de olmazsa olmaz özelliklerinden.

Antikolik valf sistemi
Bebeğinizin doğal emme sürecinin kesintiye uğramaması için yenilikçi antikolik valf sistemi ile havanın bebeğinizin midesine girmesi engellenir. Annelerden alınan geri bildirimler doğrultusunda geliştirilen biberon emziklerinin akış hızları da artık daha yavaş ve anne göğsüne daha yakın bir hale getirildi. Philips Avent ayrıca, biberonla beslemenin emzirmeyi desteklemesi için, bebeğin ayına ve yaşına uygun biberon emziği seçiminin önemini bir kez daha vurguluyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"