Güzellik trendlerine yön veren L’Oréal Paris, profesyonel kirpik lifting etkisi sağlayan Pro XXL Lift maskara ile yeni yılda etkileyici bakışların anahtarını sunuyor. İster ince, ister kısa, ister düz olsun; tüm kirpikler Pro XXL ile dolgun, kıvrımlı ve hacimli, bakışlarsa büyüleyici hale geliyor.

En çok tercih edilen kirpik uygulamaları etkisi sunan L’Oréal Paris Pro XXL Maskara Serisi’nde, her biri farklı ve güçlü özelliklere sahip Pro XXL Volume, Pro XXL Extension ve Pro XXL Lift Maskaralar yer alıyor. Pro XXL Volume maskara anında hacim etkisi, Pro XXL Extension maskara kirpiklerde uzatma etkisi yaratıyor. Salonlardan ilham alan ve bilimle güçlendirilen Pro XXL Lift maskara ise kıvrık, hacimli ve lifting etkili kirpikler elde etmeni sağlıyor.

Özellikle güzellik tutkunu sevdikleriniz için ideal bir yeni yıl hediyesi olarak da öne çıkan Pro XXL Lift, pro-keratin ile zenginleştirilmiş formülü ve çift fırça kılı teknolojisi ile iki basit adımda kirpiklerine lifting etkisi veriyor. İlk adımda 17 kata kadar daha fazla hacim*, ikinci adımda ise +20 derece kirpik kıvırma etkisi* sunuyor. Sadece 2 adımda kirpiklerde istenen lifting görünümünü sunan maskara, aynı zamanda fiber fırçası sayesinde tüm kirpikleri kavrıyor.

L’Oréal Paris Pro XXL Maskara Serisi ile daha kıvrık ve daha hacimli kirpikler, 2023’te sizi bekliyor!

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"