Her dönem camda trendleri belirleyen Paşabahçe, Anneler Günü için annelerinizle paylaşacağınız anları güzelleştirecek birbirinden farklı hediye alternatifleri sunuyor. Güzel anların vazgeçilmezi Paşabahçe, “Annenizle paylaştığınız her an bir başka güzel” konseptinden yola çıkarak anneler ile paylaşılan anlara eşlik ediyor.

“Annenizle paylaştığınız her an bir başka güzel” söyleminden yola çıkan Paşabahçe, anneler ile paylaşılan kahvaltı sofralarını, sohbet anlarını, film keyiflerini ürünleri ile bir başka güzelleştiriyor.

29 Nisan- 8 Mayıs 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek kampanya sayesinde Paşabahçe’nin birbirinden güzel ve şık ürünleriyle her anne kendini özel hissedecek. Annelerimizle paylaştığımız kahvaltı sofraları için Timeless çay seti, Aqua fincan seti, Aurora servis ve sunum tabakları, sohbet anları için Iconic ve Irish Coffee kulplu bardakları, film keyifleri için ise Aurora kaseleri ve Amore meşrubat bardakları ön plana çıkıyor.

Güzel anların ve paylaşmanın önemine dikkat çeken Paşabahçe, anneleriyle paylaştıkları anları daha da güzelleştirmek isteyen herkesi en yakın satış noktasına ya da online satış kanallarına bekliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"