Flormar’ın yüksek performansı ile dikkat çeken yeni “Colors of Galaxy” Far Paleti Serisi, mat ve ışıltılı dokuları bir arada sunarken heyecan veren capcanlı renkleriyle, stilini eşsiz ve çarpıcı bir şekilde göz makyajına yansıtmanı sağlıyor! Makyaj denince akla gelen ilk marka Flormar’ın yeni far paleti serisi ‘‘Colors of Galaxy’’ ile göz makyajında aradığın kusursuz stilleri, eşsiz ve heyecan veren yaratıcı görünümleri elde etmeye hazır mısın?

Dört Sıra Dışı Konsept, Dört Heyecan Veren Renk Paleti Çeşitliliği; Tek Bir Far Paletinde 9 Farklı Renk ile Hayal Ettiğin Tüm Eşsiz Görünümler Flormar Colors of Galaxy Eyeshadow Palette’te ile Her An Seninle…

Göz makyajında rutinlerin ötesinde, ezber bozan, yaratıcı ve heyecan veren görünümler yaratmak yeni Flormar Colors of Galaxy Far Paleti Serisi ile artık çok kolay! Sana kalan ise sadece yaratıcılıkta ve renk oyunlarında sınır tanımamak; kendini ve stilini göz makyajına özgürce, cesur bir şekilde yansıtmak…

Pürüzsüz, yumuşak, mat ve parlak dokusu, kolay karıştırılabilen yapısı ve hem renklerin etkisini daha da canlı yansıtan hem de gün boyu kalıcılık sağlayan yüksek pigmentasyonu ile göz makyajında fark yaratan yeni Flormar Colors of Galaxy Far Paleti Serisi, ilhamını galaksinin sonsuz güzelliğinden alıyor. Mars, Venüs, Dünya, Satürn; her biri galaksinin parlayan en değerli yıldızları olan bu dört gezegenin ruhundan ve renklerinden ilham alan Flormar Colors of Galaxy Far Paletini, 9 pudra formdaki farklı renklerdeki mat ve ışıltılı farları bir arada sunan ambalajı sayesinde her zaman yanında kolaylıkla taşıyabilir, göz makyajını dilediğin zaman tazelerken, gündüzden geceye dilediğin gibi stilini renklendirerek çarpıcı görünümler yaratabilirsin.

Flormar Colors of Galaxy Far Paleti Serisinin Mars seçeneği, bu eşsiz kırmızı gezegenin mat ve kırmızı tonlarını sergiliyor. Mat ağırlıklı ama parlak dokuların da yer aldığı, 9 farklı rengin bir arada bulunduğu Flormar Colors of Galaxy Far Paleti Serisinin Mars seçeneği ile göz makyajında bu yazın en favori renklerini göz makyajına taşırken geceleri de parlak dokunuşlarla oldukça çarpıcı etkileri elde etmeni sağlıyor. Söz konusu Venüs yani aşkın ve güzelliğin gezegeni olunca Flormar Colors of Galaxy Far Paleti Serisinin Venus seçeneği de bir o kadar ışıltılı ve saf aşkın güzelliğini resmeden nude tonlarla kendini gösteriyor. Adeta bir peri efekti sağlayan 9 rengin kusursuz birleşiminden oluşan Flormar Colors of Galaxy Far Paleti Serisinin Venus seçeneği, gündüz oldukça doğal görünümleri geceleri ise ışıltılı efektleri ortaya koyuyor. Evrenin en sıra dışı gezegenlerinden Satürn’den ilham alan Flormar Colors of Galaxy Far Paleti Serisinin Saturn seçeneği, en eğlenceli, en sıra dışı, en renkli göz makyajlarını yaratman için oldukça canlı 9 farklı rengi bir arada sunuyor. Parlak ve mat tonların bir arada olduğu Flormar Colors of Galaxy Far Paleti Serisinin Saturn seçeneği ile bu yazın en trend göz makyajlarını yaratacak, renkli ve cesur tarzınla gittiğin her yerde “ben buradayım” diyen bakışlarınla bile çarpıcı stilini ortaya koyacaksın. Gel gelelim dünyaya; olağan üstü mavi gezen yani yaşam kaynağımıza… Flormar Colors of Galaxy Far Paleti Serisinin Earth seçeneği, dünyayı, bitki örtüsünü, denizleri, kumsalları, dağları yani coğrafi tüm güzellikleri resmeden 9 farklı rengiyle göz makyajına canlılık katıyor; gündüzden geceye nerede olursan ol, yarattığın görünümlerle ilham veriyor.

Yeni Flormar Colors of Galaxy Far Paleti Serisi; tek far bir paletinde, mat, metalik, ışıltılı ve saten bitişli tam 9 farklı far rengi… Kolayca dağılabilen, ipeksi dokusu ve renkleri maksimumda canlı gösteren, kalıcı etkili formülü sayesinde ilham veren, sıra dışı ve eşsiz göz makyajın ile bu sezonun fark yaratını sen olacaksın! Yeni Flormar Colors of Galaxy Far Paleti Serisinin tüm renkleriyle göz makyajında istediğin görünümü yaratacak, sezonun en fark yaratan ve ilham kaynağı olan stiline kolaylıkla kavuşacaksın.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"