Bayrampaşa’nın en merkezi caddesinde konumlanan Wish More Hotel İstanbul, 12 Mayıs Pazar Anneler Günü’ne özel fiyatıyla, Mayıs ayında tüm kadınları Fitness&Spa Merkezi’ne davet ediyor. Tekli masaj terapisi ve üyelik hizmetlerinde %20’lik indirim oranı uygulayan Wish More Hotel İstanbul, yaza fit girmek veya huzur molası vermek isteyen tüm kadınları misafir etmeye hazırlanıyor.

Bayrampaşa’da Kocatepe metro istasyonuna yürüme mesafesinde olan Wish More Hotel İstanbul, 12 Mayıs Pazar Anneler Günü’ne özel tüm Mayıs ayı boyunca tek seanslık masaj terapilerinde ve üyelik paketinde %20’lik indirim oranı uyguluyor.

2000 metrekarelik büyüklüğü ile dikkat çeken Wish More Fitness & SPA, doğu ile batı prensiplerini uzlaştıran bütünsel bakım ritüelleriyle hizmet veren SPA merkezi ve son teknoloji ile donatılan ekipmanlara sahip butik fitness salonu ile faaliyet gösteriyor. Ruhu ve bedeni arındıracak hizmetlerin bir araya geldiği ve yabancı terapistlerin hizmet verdiği modern SPA merkezinin beş masaj odası bulunan ve profesyonel eğitmenler eşliğinde kişiye özel ve grup halinde egzersizlerin uygulanabildiği fitness merkezinde ise enerji dolu programlar ile motivasyonun hiç düşmeyeceği bir deneyim yaşatılıyor.

Wish More Fitness & SPA; Anneler Günü’ne özel kampanyada, kese&köpük veya aromatik yağlar eşliğinde yapılan 50 dakikalık masajı veya yaza sağlıklı&fit girmek isteyen siz değerli kadınlarımıza yıllık üyelik paketini Mayıs ayı boyunca %20 indirimli olarak sunuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"