Türkiye’de ilk kez Adel Kalemcilik güvencesi ile üretilen antibakteriyel kurşun kalemler, üzerlerinde bulunan özel boya sayesinde kalem yüzeyinde bakterilerin tutunmasını %99,9 oranında engelliyor.

Bakterilere geçit yok
Türkiye’de nesillerin gelişimine eşlik eden Adel Kalemcilik yenilikçi değeri ile zamanın ruhuna uygun ürünler geliştirmeye devam ediyor. Türkiye’de ilk kez Adel Kalemcilik güvencesi ile üretilen antibakteriyel kurşun kalemler, üzerlerinde bulunan özel boya sayesinde kalem yüzeyinde bakterilerin tutunmasını %99,9 oranında engelliyor.
ADEL Kalemcilik, “Kalite, Yenilikçilik, Başarma Tutkusu ve İyilik” olmak üzere 4 temel değeri ile “Hayallerini şekillendirmek, renklendirmek ve iz bırakmak isteyen herkesin hayatında olma” vizyonuyla çalışmalarını sürdürüyor.

Tüm dünyanın COVID-19 salgını ile mücadele ettiği dönemde kırtasiye sektöründe TSE’den Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi alan ilk şirket olan Adel Kalemcilik, yenilikçi bakış açısı ile ürettiği antibakteriyel kurşun kalemleri tüketicisi ile buluşturuyor. Türkiye’de ilk kez üretilen antibakteriyel kurşun kalemler Adel Kalemcilik güvencesiyle satışa sunuluyor.

Antibakteriyel ürün serisinin devamı gelecek
T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı laboratuvarlarda yapılan testlere göre; antibakteriyel kurşun kalemlerin üzerlerinde bulunan özel boya, kalem yüzeyinde bakterilerin tutunmasını %99,9 oranında engelliyor. Üç renk seçeneği ile tüketicilerin kullanımına sunulan antibakteriyel kurşun kalemler, yuvarlak gövdesi ile kolay tutuş imkanı sağlıyor.

Adel Kalemcilik’in, okullar, kreşler, iş yerleri gibi paylaşımlı ortamlarda hijyenine ve sağlığına dikkat eden herkesin favorisi olan ürünleri için yaptığı patent başvuru süreci devam ediyor.

Antibakteriyel ürün serisinin devamı niteliğinde olması planlanan antibakteriyel boya kalemi ve antibakteriyel silginin de okula dönüş döneminde tüketici ile buluşması hedefleniyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"