Sağlıklı görünen bir cilt için doğadan esinlenen ve uzmanlar tarafından geliştirilmiş etkili ve yenilikçi ürünler sunan Garnier, 2023’ü mükemmel bir görünümle karşılamak isteyenlerin tercihi oluyor. Garnier’nin gücünü doğadan alan cilt bakım içerikleri, yeni yılda ışıltıyla parlayan ve göz kamaştıran cildin anahtarını sunuyor. Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu bu yıl da kadınların makyajlarını çıkarmada en büyük yardımcısı oluyor.

Yeni yılda ışıl ışıl parlayan bir cilde sahip olmanın yolu doğru uygulamaları yapmaktan geçiyor. Özellikle günün sonunda makyajı ciltten temizlemek, sağlıklı bir cilt görünümü için oldukça önem taşıyor. Garnier, argan yağı içeren Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu ile suya dayanıklı ve uzun süre kalıcı makyajı kolayca çıkarmanız için etkili bir çözüm sunuyor. Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu, tek adımda makyajı temizliyor, cildi arındırıyor. Hassas dahil tüm ciltler için uygun ürün, bütün çözümleri bir arada sunuyor.

Peeling etkili Garnier AHA + BHA Kömür Cilt Kusurları Karşıtı Serum ile yeni yılda pürüzsüz bir cilt sizi bekliyor
Garnier yeni yılda da cilt kusurları ve siyah noktalarla mücadele ediyor. Garnier Saf & Temiz’den yeni AHA + BHA Kömür Cilt Kusurları Karşıtı Serum; %4 Niasinamid, AHA ve BHA içerikli formülüyle cilt kusurlarının görünümünü azaltıyor. AHA + BHA Kömür Cilt Kusurları Karşıtı Serum, mat ve eşit olmayan cildinizi arındırırken ve daha eşit bir cilt görünümüne sahip olmanızı sağlıyor. Serumun doğal kaynaklı kömür içeriği cildi arındırmaya ve matlaştırmaya yardımcı oluyor. Etkinliği klinik olarak kanıtlanmış AHA + BHA Kömür Cilt Kusurları Karşıtı Serum, cilt kusurlarının görünümünde %35 azalma sağlarken daha pürüzsüz cilt dokusu sunuyor. İlk kullanımdan hemen sonra cilt daha pürüzsüz ve mat bir görünüm kazanıyor. 7 günde cilt dokusu arınmış, cilt tonu daha eşit görünüyor. 28 günlük kullanımdan sonra siyah noktalar ve gözenekler gibi cilt kusurları görünümünde azalma görülüyor. Bilimin gücünü doğal içeriklerle birleştiren Garnier, en son güzellik trendlerinden ilham alan cilt kusurları karşıtı, peeling etkili siyah serumu ile yeni yılda yenilikçi bir cilt bakımı deneyimi sunuyor.

Garnier C Vitamini Parlaklık Verici Kağıt Yüz Maskesi ile yeni yılda parlamaya hazır olun!
Garnier C Vitamini Parlaklık Verici Kağıt Yüz Maskesi, C vitamini ile zenginleştirilen formülü ile yıl boyunca cilde ferahlatıcı etki sağlarken cilt tonu eşitleyici etkisi ile solgun cilt görünümünü azaltıyor. 1 şişe serum miktarına eşdeğer formülü sayesinde cildi ihtiyacı olan neme kavuşturan ürün; kolay uygulanıyor, rahatça hareket etme imkanı tanıyor. Garnier C Vitamini Parlaklık Verici Kağıt Yüz Maskesi uygulandıktan 15 dakika sonra cilt yoğun bir şekilde nem kazanıyor, cilt tonu anında daha parlak görünüyor. 1 haftalık uygulama sonunda cilt daha yumuşak ve pürüzsüz hissediyor. Yıl boyunca günlük bakımınızın vazgeçilmezi olacak maskeyi yüzünüze dikkatlice yerleştirebilir, 15 dakika bekledikten sonra çıkarabilirsiniz. Kalan miktarı yüzünüze ve boynunuza hafif hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Garnier Cilt Bakımı’nın Büyüyen Markası
Kozmetik devlerinden biri olan L’Oréal bünyesindeki Garnier ilk olarak saç boyaları ile daha sonra da Garnier Skin Naturals ürünleri ile Türkiye pazarında yerini aldı. Türkiye’de bugün cilt bakımı, saç boyaları, güneş koruyucu ve deodorant kategorilerinde faaliyet gösteren Garnier, doğal güzelliği herkes tarafından ulaşılabilir hale getirerek kendinizi her gün daha iyi hissetmenizi sağlamayı kendine misyon edinmiştir. Garnier ürünleri doğadan gelen aktif maddeler içerir ve ürünlerinin yapısı, kokusu, ambalajları bu duygulara hitap edebilmek için tasarlanmıştır.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"