“Sizi anlayan teknoloji” sloganıyla hayatı kolaylaştıran Fakir Hausgeräte, Türk kahvesi severlere sesleniyor ve “Kaave Zamanı” geldi diyor. Hayattaki kişiye özel kahve anlarına dikkat çeken marka, Kaave isimli Türk kahvesi makineleriyle keyifli ve bol köpüklü bir “Kaave Zamanı” deneyimi sunuyor.

Türk Kahvesi deyince herkesin kendine has bir kahve keyfi zamanı oluyor. Fakir Kaave, bu zamanlara “Kaave Zamanı” söylemi ile eşlik ediyor. Koyu muhabbetler, kalabalık misafirler, ailecek geçirilen zamanlar ya da yoğun bir günün ardından kendini şımartmak isteyenler için Türk kahvesi içmek büyük bir keyif oluyor. Arkadaşlarla sohbetlerde, çalışırken, molalarda ya da yağmur eşliğinde ne zaman istenirse o zaman “Kaave Zamanı”…

Sabah Türk kahvesi olmadan güne başlayamayanlar, akşam yemeği üzerine bir fincan Türk kahvesi içmeden günü tamamlayamayanlar ya da günün hangi saati olursa olsun bu keyiften vazgeçemeyenler için Fakir “Kaave Zamanı” diyor ve bu anlara bol köpüklü kahve lezzeti ile eşlik ediyor.

Sohbetlerin Keyfi İkiye Katlansın Diye Onlar Çok Dikkatli
Fakir Kaave Uno Pro’nun geniş kapasitesi sayesinde tek seferde dört fincan kahve yapılabiliyor. Arkadaşlar ile yapılan sohbetler sırasında bölünmeden kahve hazırlanmasına yardım ediyor. Fakir Kaave Dual Pro ise çift pişirme haznesi ile tek seferde sekiz fincan kahve kapasitesi (1 fincan max. 70 ml) kadar kahve hazırlayabilme özelliği ile keyifli sohbetler için hizmet vermek için çok uygun bir ürün olarak konumlanıyor. Her iki ürün de otomatik su alma sisteminin yanı sıra, su olmadan çalışmasını engelleyen koruma ve taşmayı önleyen özel Luminasense Teknolojisi sayesinde sohbet esnasında oluşabilecek dalgınlık ile taşma gibi tatsız sürprizlerin önüne geçebiliyor.

Ne Zaman İstenirse O Zaman “Kaave Zamanı”
Fakir Kaave Uno Pro, sahip olduğu kahve fincanı boyutu hafıza sistemi ile küçük orta ve büyük olmak üzere üç farklı fincan boyutuna uygun miktarda kahve hazırlıyor. Aynı zamanda dokunmatik ekranda tek tuşla kolay kontrol, ışıklı ve sesli uyarı sistemi hazırlık sürecini mükemmelleştiriyor. Kontrol panelinin sadeliğiyle kullanım kolaylığı sağlayan Kaave Uno Pro, gereksiz ayrıntılara boğmadan en kısa sürede kahve hazırlayabiliyor.

Fakir Kaave Dual Pro ve Fakir Kaave Uno Pro, çalışma esnasında aydınlatmalı pişirme yuvası, su seviye penceresi, kablo saklama yuvası ile kullanım kolaylığı sunuyor ve mutfakta minimum hacim ile saklanabiliyor. 1470 W güce sahip olan Fakir Kaave Dual Pro, aynı zamanda 2.3 Litre su hacmine sahip olması ile dikkat çekiyor.

Şimdi Fakir Kaave Türk kahvesi makineleriyle #kaavezamanı!

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"