Ürün fonksiyonları ve trendlere yön veren tasarımlarıyla ev giyimde ihtiyaç duyulan tüm çeşitliliği sağlayan SUWEN’in her moda uygun pijama takımları, gecelikleri ve sabahlıkları için sunduğu, 99,99 TL’den başlayan avantajlı fiyat dönemi başladı. Kalitesi ve tasarım anlayışı ile her beden ve her yaştaki kadına, ev giyiminde rahatlığı ve şıklığı bir arada yaşatan SUWEN’nin 14 Ocak – 14 Şubat dönemi boyunca geçerli olan avantajlı indirim günleri ev giyim kategorisinde 99,99 TL’den başlayan oldukça cazip fiyatlar sunuyor.

SUWEN ev giyim koleksiyonlarındaki, pijamalar, şortlu takımlar, gecelikler, sabahlıklar, modern, cesur, zamansız desenleri ve renkleri, kimi zaman klasik, kimi zaman eğlenceli modelleri ile ilgi görüyor. Farklı modellerin birbiri ile kusursuz bir bütünlük de sergilediği SUWEN ev giyim koleksiyonları, yumuşak dokuları, terletmeyen kumaşları, geniş beden çeşitliliğindeki parçaları ile öne çıkıyor. Kaktüs, tavşan, dondurma, kalp desenli eğlenceli tasarımlarının yanı sıra pop art, leopar, çiçek baskılı desenleri, çapraz askılı modelleri de ilgi gören SUWEN ev giyim koleksiyonlarında, klasiklerden vaz geçmeyenler için de çizgili, puantiyeli ve renkli saten gibi birçok seçenek yer alıyor. Kadınların vazgeçilmez tercihleri arasında yer alan bordo ve siyah renklerini koleksiyonlarının odağına taşıyan SUWEN, bu yıl tekstilde birçok kategoride karşımıza çıkan dantel ve tül detaylarına yeni Carmen koleksiyonundaki parçalarına yansıtıyor.

Her daim şık ve rahat, kaliteli tercihler yapmaya değer veren kadınların tarzına göre tasarımlara hayat veren SUWEN’in 14 Şubat’a kadar geçerli olan ev giyim indirimini kaçırmamak ve aradığınız tüm parçaları 99,99 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla almak için Türkiye çapındaki 37 şehirde yer alan SUWEN mağazalarını ve www.suwen.com.tr web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Yorum Gönder

thirteen + three =