Her bir ürününü, güçlü ve uzun araştırmalar sonucunda, dünya standartlarında üreterek eczacı ve dermatologların tavsiyeleriyle son kullanıcıya ulaştıran COSMED Cosmeceuticals, cilt sağlığını korurken kusursuz bir görünüm elde etmek isteyenlere özel çözümler üretmeyi sürdürüyor. Her cilt tipine uygun geniş bir ürün çeşitliliği sunan COSMED, Alight serisi ile 4 mevsim kullanılabilecek ürünler sunuyor.

Osmanlı’nın güzellik sırrı olan, harem kadınlarının parlak ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için kullandıkları Çiğdem Çiçeği ile formüle edilmiş bir dermokozmetik markası olan COSMED, sağlıklı ve güvenilir ürünleriyle cilt sağlığını korumayı sürdürüyor.

Hem cildi daha aydınlık ve canlı bir görünüme kavuşturan hem de ciltteki lekelenmelere özel çözümler sunan marka, Alight serisi ile ışıltılı ve canlı bir cildin ihtiyacı olan ürünleri bir araya getiriyor.

Ciltteki ton farklılıklarının önüne geçmenin bir yolu var mı?
Ciltteki ton farklılıkları kuşkusuz ki en can sıkıcı sorunlardan biri. Bu farklılıklarının çözümü ise artık oldukça basit. COSMED Alight serisi, aydınlık ve canlı bir cilde giden yolu açıyor. Patentli formülüyle hem sabah hem de akşam ciltteki lekelere geçit vermeyen seriyle; canlı ve sağlıklı bir cildi sahip olmak mümkün.

Sağlıklı ve aydınlık bir cilt neler yapılmalı?
Sabah rutininde kullanılabilen “Brightening Vitamin C Serumun” beyaz dut özü ve çiğdem çiçeği ekstraktı antioksidan etkisiyle cildi yaşlanmaya karşı koruyor. Leke oluşumunu da engelleyen serum, cildi tazeleyip canlı bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

Akşam rutininde kullanılan “All-In-One Discoloration Blend” ise ‘hiperpigmentasyon’ izlerini soyucu asit kullanmadan gidermeye yardımcı olurken aynı zamanda daha aydınlık ve canlı bir görünüm elde edilmesini sağlıyor.

COSMED Cosmeceuticals’ın uluslararası standartlardaki güvenilir ürünleri; yetkili eczaneler ve Watsons mağazalarında satışa sunuluyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"