Endüstriyel sağlık ürünleri alanında 30 yılı aşkın deneyime sahip olan Honnes çatısı altında tüketicilerle buluşan B-good, Covid-19 pandemisini yaşadığımız bu günlerde pratik ve kullanışlı yeni ‘’Cep Boy’’ dezenfektanını piyasaya sürdü. Cerrahi maske ve yara bantlarındaki sektör bilirkişiliğini dezenfektan alanında da kanıtlayan B-good, cepte taşınabilir dezenfektanlarıyla 7’den 70’e herkesi virüs tehdidine karşı korumaya odaklanıyor.

Sağlık sektöründe üretim, lojistik ve satış-pazarlama alanlarında 30 yılı aşkın deneyimiyle Türkiye’de ve yakın coğrafyada alanında uzman Honnes çatısı altında tüketiciler ile buluşan B-good, Covid19 pandemisi nedeniyle önem kazanan dezenfektan ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Cerrahi maskeler ve yara bantları ile sektöründe önemli bir yere sahip olan B-good, El ve Cilt Dezenfektanı-Cep Boy ile virüs tehdidine karşı önlem almanızın hijyenik ve pratik yolu olmaya aday.

Hijyen sağlarken cildi tahriş etmiyor ve ciltte yumuşak bir his bırakıyor
4.5cm x 7.5 cm ebatlarıyla üretilen B-good El ve Cilt Dezenfektanı – Cep Boy, virüs tehdidine karşı üstün koruma sağlarken, çantada ve cepte rahatça taşınarak kolay bir kullanım sunuyor. Uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonrası geliştirilen nemlendirici özel formülü sayesinde cildi tahriş etmiyor ve ciltte yumuşak bir his bırakıyor.

Çiçek esanslı aromasıyla taze bir kokuya sahip bu yeni ürün, günlük yaşamında sağlık ve pratikliği bir arada bulmak isteyenlerin ceplerinde ve çantalarında yer almaya hazır.

Tüm testleri Sağlık Bakanlığı tarafından yetkili üniversitelerce yapılan ve ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası’na sahip B-good El ve Cilt Dezenfektanı-Cep Boy, yetişkin gözetimi dahilinde çocuklar için de kullanıma uygun. Sadece eczanelerde bulabileceğiniz, her bir şişesi 10 ml olan ve 3’lü paketler halinde satışa sunulan yeni ürünün tavsiye edilen perakende satış fiyatı 24.90 TL’dir.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"