Doğadan gelen şifalı algler ile formüle edilen M-ün Algea şimdi Türkiye’de. Bağışıklık sistemini güçlendirerek koruma kalkanı oluşturan gıda takviyesi M·ūn Algae, içeriğindeki C ve D vitaminleri sayesinde ise bağışık sisteminin normal fonksiyonlarına katkıda bulunuyor.

Ürünlerini dünyanın dört bir köşesinde distribütörleri aracılığıyla tüketicilerle buluşturan Jeunesse Global, Avrupa’dan sonra Türkiye’de lansmanını gerçekleştirdiği gıda takviyesi M·ūn Algae ile daha zinde bir yaşam sunuyor. M·ūn Algae, içeriğindeki alg bileşimleri ve değerli vitaminler sayesinde vücudun gereksinim duyduğun besinleri almaya destek oluyor.

Dört farklı alg türü ile C ve D vitaminlerini yutması kolay bir kapsülde birleştiren M·ūn Algae, etkili formülü ile vücudun korunmasına, toksinlerden arınmasına ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunuyor.

Geçtiğimiz yıllarda Uluslararası Gıda Konferansı’nda “En iyi doğal besin “ödülünü kazanan ve Nasa’nın uzay seyahatlerinde astronotlarına önerdiği bir gıda olan Spirulina, iyi bir lif kaynağı olan Klorella, Şili’de yetişen Yeşil Alg ve ve İzlanda’da yetişen Kırmızı Alg içeren ürün, vücuda canlılık kazandırırken, ihtiyacımız olan vitaminleri karşılanmasına yardımcı oluyor.

Uykusuzluk, gün içinde oluşan halsizlik ve kronik yorgunluk hissedenler için hazırlanan bu değerli ürünün bir kutusu 1,5 aylık bir kullanım sunuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"