Doğadan gelen bilgelik ile üretilen Phytoil Aromatherapy’nin yüzde 100 doğal içerik ile hazırladığı, sabun içermeyen Cleanser Gel yüz yıkama jel serisi ile derinlemesine temizliğin tadını çıkarın. Uçucu yağ özleri ile özenle formüle edilen seride, normal ve hassas ciltler ile yağlı ciltlerin temel ihtiyaçlarına çözüm sunan jeller yer alıyor.

%100 doğal içerikli ürünlere sahip Phytoil Aromatherapy, yüzde yüz doğal içerikli kişisel bakım ürünleri ile cildi zarar vermeden, bakım ve onarım sağlıyor. Tamamen uçucu yağ özleri kullanılarak hazırlanan seriler arasında Purifying Cleanser Gel ve Gentle Cleanser Gel yüz yıkama jelleri dikkat çekiyor. Yüzde yüz bitki özlerinden elde edilen yıkama jelleri cildin gün içerisinde kaybettiklerini yerine koyarak, derinlemesine arınma sağlıyor.

Gentle Cleanser Gel (Immortelle &Lavender) (ölmez çiçek ve lavanta)
Normal ve hassas ciltler için %100 doğal, ölmez çiçek ve lavanta uçucu yağ özleri ile, sabun içermeyen temizleme jeli, cildin hassasiyetine özen göstererek, kirlerinden arındırıyor. Yaşlanmayı önleyici, ebedi gençlik iksiri olarak da bilinen ölmez çiçek özleri ile lavanta bitkisinin özleriyle hazırlanan Gentle Cleanser Gel ile cildi çevrenin etkilerinden korumak mümkün. İçeriğinde bulunan bitkisel aktif maddeler ve Immortelle-Lavanta uçucu yağları ile cildin sebum dengesini koruyarak derinlemesine ve hassas temizlik sağlıyor.

Purifying Cleanser Gel (Tea tree&Neroli) (Çay ağacı ve portakal çiçeği)
Yağlı ciltler için %100 doğal, çay ağacı ve portakal çiçeği uçucu yağ özleri ile özenle formüle edilen Purifying Cleanser Gel sabun içermeyen içeriği ile cildin sebum dengesini sağlarken kirlerden arındıyor.

Ürün Kullanımı:
Mercimek büyüklüğünde avucunuza alıp az su ile yüzünüzde köpürtün ve durulayın. Kimyasal köpürtücü ajan içermediğinden çok köpük oluşmadan temizler, arındırır, tavsiye edilenden fazla tüketmeniz daha fazla köpük sağlamaz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"