Sevgililer Günü’nde aşkı ve lezzeti aynı anda tatmak isteyenler, Baydöner’de buluşuyor! Baydöner’in 14 Şubat’a özel hazırladığı kalpli künefesi, 5. yılında bir kez daha bu romantik günü tüm sevgililer için unutulmaz kılıyor.

14 Şubat’ta sevdiğinin kalbini fethetmek isteyenler, ona aşkı lezzetle buluşturan kalpli künefe hediye ediyor. Bir Baydöner klasiği haline gelen ve 5 yıldır Sevgililer Günü’nü özel kılan bu eşsiz lezzet, “Seni seviyorum” demenin en tatlı yolunu sunuyor.

Baydöner’in marifetli ustalarının hazırladığı kalpli künefe, şekliyle olduğu kadar damaklarda iz bırakan lezzetiyle de fark yaratıyor. Sevgilinizle birlikte yiyeceğiniz Sevgililer Günü yemeğini daha da özel hale getirecek tatlı kapanış, tüm Baydöner restoranlarında romantik çiftleri bekliyor. Taze peynir ve tel kadayıf ile hazırlanan künefe, usta ellerce Baydöner müdavimlerinin beğenisine sunuluyor.

Zengin menüsü ile lezzet tutkunlarını ağırlayan Baydöner, sevgiyle hazırlanmış kalpli künefesiyle sevgilinizi mest edeceğiniz bir Sevgililer Günü vaat ediyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"