Mezzaluna ve Kitchenette şubelerini ziyaret eden ZUBİZU kullanıcısı ebeveynler, Aptamil Çocuk Sıvı Devam Sütü ve Milupa Kavanoz Maması içeren özel menüden seçecekleri ürünleri; bebekleri için ücretsiz alabilecekler. Seçili şubelerde geçerli olacak kampanya, ocak ayı sonuna kadar devam edecek.

Bebeklerini dış dünya ile tanıştırıp bağışıklığı güçlü bireyler yetiştirebilmeleri için ebeveynleri cesaretlendirmeyi hedefleyen Aptamil Çocuk Devam Sütleri, Mezzaluna ve Kitchenette ile iş birliği yapıyor.

Ocak sonuna kadar sürecek iş birliği kapsamında; Mezzaluna İstinyePark ve Mezzaluna Acarkent ile Kitchenette Capitol, Aqua Florya, Armada ve Kanyon şubelerine bebekleriyle gelen aileleri, Aptamil’in “Bebek Menüsü” karşılayacak.

ZUBİZU kullanıcısı aileler seçili Mezzaluna ve Kitchenette şubelerinde bebekleri için Aptamil Çocuk Sıvı Devam Sütü ile Milupa Kavanoz Serilerini hediye olarak alabilecekler.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"