Türkiye’de üretim yapan tek bebek maması markası olan İsviçreli Hero Baby, tahıllı kaşık mamaları ile hem ciro hem de tonaj bazında pazar payı liderliğini elinde tutarken, gücünü annelerden almaya devam ediyor.

Hero Baby, bağımsız araştırma şirketi FikriMühim ile gerçekleştirdiği araştırmada, 6-36 aylık bebeği olan annelere, Hero Baby tahıllı kaşık mamalarını denettirdi. Deneyen her 10 anneden 9’u bundan sonra Hero Baby almayı düşündüğünü belirtirken, araştırmaya katılan annelerin %91’i markanın ürünlerinden memnun kalarak arkadaşlarına da tavsiye ettiğini dile getirdi.

Bebeklerin damak tatlarına uygun mamalar hazırlayan markanın aynı araştırma sonucunda, daha önce tahıllı kaşık mama yediren her 10 anneden 9’u bebeğinin Hero Baby tahıllı kaşık mamalarının tadını sevdiğini belirtti.

*Bağımsız araştırma firması FikriMühim; Hero Baby tahıllı kaşık mama ürününü deneyen, 6-36 aylık bebeği olan Türkiye temsili 2.000 anne ile gerçekleştirmiştir.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"