Biletleme dünyasının teknoloji odaklı markası Biletinial, “Biletinial Yaz Konserleri’ne Can Bonomo ile devam ediyor. 11 Haziran’da sevenlerine müzik ve eğlence dolu bir yaz akşamı yaşatacak olan Can Bonomo, Biletinial Yaz Konserleri sahnesinde şarkı söyleyecek ikinci isim olacak.

Can Bonomo, 2011’de ilk albümü olan “Meczup” ile hayatımıza girdi. Bu albümdeki şarkıların biri hariç hepsinin söz ve bestesi kendi imzasını taşıyor. Çıkışından sadece bir yıl sonra 2012’de Eurovision’da ülkemizi “Love Me Back” şarkısıyla temsil eden şarkıcı, 11 Haziran 2022, Cumartesi akşamı sevenlerini Biletinial Yaz Konserleri’nde sevdikleriyle eğlenceli bir akşam geçirmeye davet ediyor.

Yaz boyunca en sevilen sanatçılarla hayranlarını Turkcell Vadi’ de bir araya getirecek olan Biletinial Yaz Konserleri serisi, 17 Haziran 2022’de Yıldız Tilbe, 18 Haziran 2022’de Yaşar, 1 Temmuz 2022’de Yıldız Tilbe ve 2 Temmuz 2022’de Gülşen ile tam gaz devam edecek.

Biletinial Hakkında biletinial.com 2011 yılından bu yana biletleme sektöründe hizmet veren bir teknoloji markasıdır. Faaliyete geçtiği tarihten itibaren yenilikçi uygulamaları devreye alan Biletinial, teknolojik gelişmeler ışığında müşterilerini yeni etkinliklerle buluşturmakta ve eşsiz deneyimler sunmaktadır. Sürekli büyüyen ve gelişen altyapısı ile sinema, tiyatro, konser, spor ve birçok farklı özel etkinlik alanında yüzlerce etkinliğe zahmetsizce erişim olanağı veren Biletinia.com, Türkiye genelinde 75 ilde ve KKTC’de faaliyet göstermektedir. Halen 300’den fazla sinema, 2000’den fazla salon ve 220.000’den fazla koltuk kapasitesiyle hizmet sunan Biletinial’ın iş ortakları arasında T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı birimler (Devlet Tiyatroları, Devlet Opera ve Balesi, Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü konserleri, Türkiye Voleybol Federasyonu) Türkiye’nin önde gelen sinema grupları, özel tiyatrolar, şehir tiyatroları, spor kulüpleri, performans sahneleri, tema parklar ve eğlence parklarının yanı sıra eğitim, seminer gibi organizasyon gerçekleştiren kurumlar da yer almaktadır.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"