Damla Kunç Koçman, çocuklar için yazdığı Bilim Okulu Proje X ve Bilim Okulu Paralel Evren Yolcuları adlı kitaplarında çocuklara evrensel yasaları ve değerleri anlatıyor. Çok sayıda yetkinliği bir arada barındıran bir isim olan Damla Kunç Koçman… Kendisi hem bir mühendis, hem bilim kurgu yazarı, hem profesyonel bir koç ve mentor hem de pozitif psikoloji danışmanı.

Bilim Okulu Paralel Evren Yolcuları kitap serisinin üçüncüsünü yazmaya hazırlanan, Yazar Damla Kunç Koçman kitabında şu ifadelere yer veriyor: Okulla gidilen bir Cern Gezisi… Dünyanın en güvenilir ülkesinde, her türlü önlemlerin alınmış olduğu bir laboratuvarda çocukların başlarına en fazla ne gelebilir ki? Ama kahramanlarımız Can ve Gül ise her şey olabilir. Bu sefer Gül ve Can bambaşka bir maceraya yollanıyorlar. Gerçekten yollanıyorlar çünkü Cern’de yapılan bir deneyin sonucunda içinde bulundukları bir kapsül hiç ummadıkları bir yere götürüyor onları, paralel evrene!

Tamamen farklı kuralların, farklı teknolojilerin hâkim olduğu bu yerde Can ve Gül hayatta kalabilmek için kimlerden yardım alacak, evlerine geri dönebilmek için nasıl bir çözüm bulacaklar? Bilim Okulu serisinin ikinci kitabı Paralel Evren Yolcuları sizi Tesla dünyasına davet ediyor. Can ve Gül ile evrenler arası bir yolculuk yapmaya hazır mısınız?

Yazar: Damla Kunç Koçman
Sayfa: 200
Yayınevi: Eksik Parça

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"