Bioten C Vitamini serisi, %95 doğal özlü içerikleriyle canlı, pürüzsüz ve lekelerden arınmış bir cilt görünümü sunarak kullanıcıların bir numaralı tercihi haline geliyor. Çevre dostu yaklaşımı ve etkin içerikleriyle fark yaratan Bioten’in C Vitamini serisi, cildine özen gösterenlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Yüksek kaliteden ödün vermeden ulaşılabilir fiyatlara sahip Bioten’in C Vitamini serisi, içeriğindeki %95 oranında doğal hammaddeler yardımıyla aydınlatıcı ve yaşlanma karşıtı üç farklı ürünle renk eşitsizlikleri giderilmiş, pürüzsüz bir cilt vaat ediyor.

Cildinizi C Vitamini ile besleyin!
Nazik ekstraksiyon metotlarıyla üretilen C Vitamini serisinin cildinize hızla kazandırdığı taze görünümü hissedeceksiniz. Formülünde %100 doğal portakal ve misket limon özü bulunan seride gündüz ve gece kreminin yanı sıra, aydınlık bir cilt için geliştirilen amino asit ampuller yer alıyor. Özel içerikleri sayesinde serideki tüm ürünler birbirini destekleyerek, cildin nem dengesini korumaya katkı sağlarken, güneşin sebep olduğu cilt tonundaki renk eşitsizliklerini düzenlemeye ve akne oluşumunu azaltmaya yardımcı oluyor.

Aydınlatıcı & Yaşlanma Karşıtı C Vitamini Gündüz ve Gece Kremi
Antioksidanlar açısından zengin %100 doğal portakal ve misket limonu özü içeren gündüz ve gece kremleri, düzenli kullanımda ince çizgi görünümünü ve oluşumunu azaltır. Cilde faydaları ve C vitaminiyle beraber kullanıldığında etkisini artırdığı bilimsel olarak kanıtlanan B3 vitamini, koyu lekeleri azaltarak aydınlık ve ışıltılı bir cilt sağlar. Formülündeki D Pantenol ve Hyaluronik Asit ile cildin ihtiyacı olan neme doymasını sağlayan gündüz ve gece kremleri, pürüzsüz ve esnek bir görünüme yardımcı olur.

Daha Parlak Bir Cilt için C Vitamini Ampulleri
Koruyucu özel amber cam şişelerde bulunan her biri tek kullanımlık C Vitamini ampulleri, iki haftalık düzenli kullanımla pigmentasyon eşitsizliklerini gözle görülür şekilde minimize ediyor. %95’i doğal kaynaklı bileşenleri, %5’i C vitamini kompleksinden oluşan formülüyle sağlıklı bir parlaklık sunarken, çevresel etkenlere karşı korur ve erken yaşlanma belirtilerinin en aza indirilmesine yardımcı olur. Genç ve aydınlık bir görünüm için cildin canlılık kazanmasını yüksek ölçüde destekler.

Cilt sağlığını ön planda tutan Bioten ürünlerine seçili Gratis mağazaları, gratis.com.tr, Trendyol ve bioten.com.tr adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"