Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 nedeniyle yüzeylere olan temasa daha çok dikkat ediyoruz. Bticino Classe300X yaşam alanları için getirdiği teknoloji sayesinde kapınıza gelen misafiriniz ile dünyanın neresinde olursanız olun görüntülü olarak akıllı telefonunuz üzerinden görüşebilirsiniz.

Sürdürülebilir bir dünya için enerji kaynaklarını en akıllı biçimde kullanabilen ve çevreye duyarlı olan BTicino İnterkom Sistemi’ni özel bir kablo veya tesisata gerek olmadan mevcut veya yeni alanlara yenilikçi çözümler getiriyor.

BTicino Classe300X video ünitesi, kurulum işlemini tamamladıktan sonra akıllı telefonlara yüklenecek Door Entry uygulaması ile otomatik olarak ev ile doğrudan iletişime geçme imkanı sunuyor.

Tüm bu imkanların yanı sıra tüm çağrıları aynı anda hem iç ünite hem de akıllı telefonunuz üzerinden sesli ve görüntülü alabilme olanağı sunan sistem IOT teknolojisinin kullanımı sayesinde yaşamı daha basit ve işlevsel kılıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"