Uzun zamandır hayalini kurduğumuz deniz, kum, güneş ile yılın yorgunluğunu atarken, en iyi bronzlaşma yöntemimiz ise cildimize fayda sağlayan doğal ürünler kullanmak. Sağlıklı ve parlak bir bronzlaşma sağlayan INCIA %100 Doğal Bronzlaştırıcı Yağ, içeriğindeki hindistan cevizi ve kakao yağı sayesinde nemi hapsediyor ve cilde kadifemsi bir görünüm kazandırıyor. Zeytinyağından elde edilen skualan ise cildi nemlendiriyor ve canlandırıyor.

Yaz aylarında bronzlaşmak her zaman kendimizi harika ve çekici hissettiriyor. Ancak unutmamamız gereken en önemli konu ise ultraviyole ışınların vücudumuzun kırışmasına, lekelere ve erken yaşlanmasına neden olan etkileri.

INCIA %100 Doğal Bronzlaştırıcı Yağ, zengin içeriği ile güneşten kuruyan cildinizi yoğun olarak nemlendirirken parlak bir görünüm ile sağlıklı bronzlaştırıyor. Cildi besleyen, elastikiyeti artıran yağ asitleri bakımından zengin olan %100 Doğal Bronzlaştırıcı Yağ’ının içinde, güçlü bir antioksidan olan E vitamini, Avokado yağında bulunan beta karoten, A, D ve E vitaminleri bulunuyor. Nemi tutmak için cilt üzerinde koruyucu bir bariyer oluşturuyor ve Squalan yağının etkisiyle göz alıcı bir cilde sahip olmanızı sağlıyor.

INCIA’nın %100 Doğal Bronzlaştırıcı Yağ’ında parafin, paraben, silikon, alkol, minaral yağ ve boya bulunmuyor. Fitokimyasallar ve doğal bitki bileşikleri bakımından zengin olan kakao yağı, güneşin zararlı UV ışınlarından gelen hasara karşı cildi koruyarak cildin yaşlanmasını yavaşlatmaya yardımcı oluyor. Havuç tohumu yağının beta karoten etkisi ise kolay bronzlaşma sağlarken, zeytinyağı hassas cildinizi yatıştırıyor.

İçeriğinde: Havuç tohumu yağı, zeytinyağı, avokado yağı, hindistan cevizi yağı, kakao yağı, ayçiçek yağı, makademya yağı, susam yağı, skualen, E vitamini, parfüm yer alıyor.

INCIA %100 Doğal Bronzlaştırıcı Yağ seçkin eczanelerde ve www.incia.com ‘da!

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"