NESFIT, gün içinde tüketilebilecek lezzetli ve besleyici tam tahıllı barları için yeni bir kampanyayı hayata geçiriyor. Dijital mecralarda reklam filmi serisi yayınlayan NESFIT, tam tahıllı barlarının lezzetli ve pratik yönüne vurgu yapıyor.

Tam tahıllı ürünleriyle öne çıkan NESFIT, “Kendine iyi bar” diyerek yeni bir kampanyayı hayata geçirdi. “Kendine iyi bar”, pratik ve hafif lezzetleriyle günün koşuşturmacasında, öğle molasında veya sabah keyfi sırasında size eşlik eden NESFIT Tam Tahıllı Barların her an her yerde tüketilebildiğinin, lezzetli ve besleyici olduğunun altını çiziyor.

Sabah aklında lezzet olanlar, güne iyi başlamak ve hayatta hafif kalmak isteyenler için ideal olan vitamin ve mineralli NESFIT Tam Tahıllı Barlar, sabah sporunda, evde iş başında, yüzmeye giderken, toplantı arasında ve yogadan sonra NESFIT tutkunlarına eşlik ediyor. Pek çok lezzet alternatifi sunan NESFIT Tam Tahıllı Bar ailesinde Bademli ve Ballı, Çikolatalı ve Muzlu, Kırmızı Meyveli, Çilekli, Kurabiyeli, Karamelli, Çikolatalı Tam Tahıllı Barlar bulunuyor.

Gün içinde çantanızdan çıkarıp kolayca tüketebileceğiniz Tam Tahıllı Barlar, Nestlé tutkunlarına pratik, hızlı ve rahatça atıştırabilecekleri alternatifler sunuyor. NESFIT’in “Kendine iyi bar” kampanyası, ürünleri eğlenceli bir görsel dünyada sunarken lezzetli ürün içeriğine de vurgu yapıyor ve kampanyanın ana mesajını başarılı bir şekilde izleyenlere yansıtıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"