QNET’in satışa sunduğu “Naturtres Argan Yağı” doğal bileşenleri ile sizlere güzelliği sunuyor. Güneş ve denizin etkisiyle yıpranan saçlarınızı ve kurumuş cildinizi vegan, ozonlanmış, soğuk sıkım içeriğiyle sağlığına kavuşturuyor.

Yaz aylarında denizin, havuzun ve güneşin cildinizde ve saçınızda sebep olduğu nem kaybına “Naturtres Argan Yağı”, yeni ve doğal bir çözüm sunuyor. PETA onaylı yüz, vücut ve saç bakımının vazgeçilmez bileşenlerinden biri olan yağ ile teninizin yeniden nemlenmesine katkı sağlıyor. Antioksidan özelliği sayesinde cildi serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı koruyan doğal bileşen olan argan yağı, ciltteki yaşlanma belirtilerinin de azalmasına yardımcı oluyor. Derinlemesine nemlendirme özelliği sayesinde saçlarınızın doğal parlaklığına kavuşmasına ve cildinizin kuruluğunun giderilmesine doğal katkı sağlıyor.

Temel bakım ihtiyacı tek üründe buluşuyor
Masaj yağı olarak da kullanılabilen “Naturtres Argan Yağı” sadece ozonlanmış argan yağı içeriyor. Güneşe karşı kanıtlanmış bir etkiye de neden olmadan teniniz ve saçlarınız için temel bakım ihtiyacını tek üründe karşılayabileceğiniz eşsiz bir çözüm sunuyor. Gece ya da gündüz temiz cilde yeterli miktarda uygulandığından cildin doğal nem açığını kapatmanıza yardımcı oluyor, saçlarınızı güçlendiriyor ve dökülmesini engellemeye yardımcı oluyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"