Uzun yaz tatilinin ardından ders zili yeniden çalıyor. Pek çok ailenin gündeminde, okul ihtiyaçları ve kırtasiye alışverişi var. MR. D.I.Y., yeni eğitim öğretim yılını geniş seçenekli, renkli ve uygun fiyatlı ürünleriyle karşılıyor. MR. D.I.Y.’in okula dönüş döneminde öne çıkan ürünleri arasında çantalar, defterler, kalemler, boya kalemleri bulunuyor.

MR. D.I.Y., oldukça kalabalık olan okul ihtiyaçları listesindeki ürünleri pek çok farklı seçenekle sunuyor. Ailelerin okul alışverişine dair her şeyi bulabilecekleri MR. D.I.Y.; rengarenk ürünleriyle çocukların, uygun fiyatlarıyla ebeveynlerin okula dönüş heyecanına ortak oluyor.

Alışveriş listesinin başında, bu yıl da öğrencilerin vazgeçilmez dostu okul çantaları yer alıyor. MR. D.I.Y. mağazalarını ziyaret ederek, çocuğunuzun sevdiği renklerin bulunduğu çantalara göz atabilirsiniz. Okul çantaları, “daima uygun fiyatlar” ve MR. D.I.Y. kalitesiyle satışa sunuluyor.

Okula dönüş alışverişinde alınacak ilk ürünlerden defterler ve ajandalar, MR. D.I.Y. mağazalarında aileleri bekliyor. Okul defterleri arasından çocuğunuzun ihtiyaç ve zevklerine göre istediğinizi seçebilirsiniz.

Çocukların okuldayken de sağlıklı beslendiğinden ve ihtiyaçları olan suyu içtiklerinden emin olmakta fayda var. Bu noktada miniklerin beğenisini kazanacak desen ve tasarımlarıyla mataralar ve beslenme çantaları yardımınıza koşuyor.

Okul alışverişi listelerinde ön sıralarda yer alan renkli boyama kalemi, keçeli kalem, tükenmez kalem, tahta kalemi, silgi, cetvel, pergel ve resim fırçaları da onlarca çeşidiyle MR. D.I.Y.’de sizi bekliyor. Tüm bunları bir arada tutabileceğiniz kalem kutuları ise renkli, göz alıcı tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Öğrencilerin okulda ihtiyaç duyacakları her türlü ürünü bir araya getiren MR. D.I.Y., çocuklara ve ailelere okul alışverişinin en keyifli halini sunuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"